Post Śr sty 27, 2010 11:01 am

Działanie run - IWAZ, i odwrócona runa

Mam takie pytanie zupełnie teoretyczne. Chodzi o runę IWAZ.

Wiem, że - jak piszecie - dla każdego język run jest inny, ale od czegoś trzeba zacząć... Jakieś porównanie robie... heh. Warneck pisze o IWAZ (symbol: cis, brama do zaświatów; moc: piekło)
Znaczenie ogólne:
Warneck napisał(a):Znajdujesz się w sytuacji, w której konieczne jest podjęcie jasnych, jednoznacznych decyzji, lecz nie możesz zebrać myśli. Wycisz się, uspokój, zaczerpnij mocy i szukaj drogi, która będzie zgodna z twoją wolą.

i niby wszystko ok. Miałem kilka razy czytając to i rozmyślając obraz mężczyzny (być może to ja) z wyrysowaną na czole białą kredą, lub farbą, runę IWAZ, ale odwróconą. A dokładniej to tak jakbym pisakiem na kartce ją namalował, a potem karktę odwrócił na drugą stronę i przyglądał się temu co się przebiło.
Czy to ma znaczenie z "której strony" patrzę na runę? Jeśli ja miałbym tę runę wypisaną na czole, to dopiero od wewnątrz swojej czaszki niejako widział bym ją we właściwy sposób. (i widzę)...

Jednocześnie - trwa to kilka dni zaledwie, więc może to tylko przypadek, ale czemu akurat kiedy myślę o tej runie... - czuję swoje myśli precyzyjniejsze, bujniejsze, mogę się wypowiadać na różne tematy... a przecież to PEDRO dopiero jest od wiedzy... niby...
Więc jak to jest? Albo jak to może być?
odwaga, wytrwałość, uśmiech
Natężenie świadomości