Post N lut 24, 2013 9:57 pm

Huna 2 stopień Leszek Żądło 16-17 marca 2013 Wrocław

Zapraszam na warsztaty: Huna 2 stopień

16-17 marca 2013 we Wrocławiu

warsztaty prowadzi: Leszek Żądło

Huna to starożytny system wiedzy i praktyki psychologicznej oraz parapsychicznej, który doskonale tłumaczy nasz rozwój duchowy, umożliwia kreację mentalną i daje ogromnie wiele możliwości zastosowania.

Praktyczna wiedza, jaką można zdobyć na tych zajęciach umożliwia poprawę jakości w wielu obszarach życia - związkach, finansach i poczuciu jedności z Bogiem.

Leszek Żądło jest autorem książki o Hunie Wiedza tajemna Huna w praktyce oraz autorem wielu publikacji dotyczących rozwoju duchowego (m.in. "Tajemne moce umysłu"), rozwoju wewnętrznego, pracy z ciałem i umysłem. Jest również twórcą metody terapeutycznej: regresingu. Zajmuje się również analizą psychometryczną i radiestezją. Jest wieloletnim praktykiem jeżeli chodzi o techniki rozwoju duchowego. Od wielu lat prowadzi różnorodne zajęcia w Polsce i za granicą.

Drugi stopień kursu Huny obejmuje:
- uzdrawianie innych,
- Rytuał Kala - głębokie oczyszczanie podświadomości,
- oczyszczanie intencji,
- technikę regresywną Huny,
- pogłębianie kontaktu z Wyższym Ja, sferą boskości
- rozwijanie zdolności parapsychicznych (jasnoczucie, jasnowidzenie),
- błogosławieństwa, egzorcyzm i inne.

Organizacja kursu:
1 i 2 dzień (sobota i niedziela): godz. 9:00-12:30, przerwa obiadowa, zajęcia: 14:00-18:00

Udział w kursie 2 stopnia mogą brać absolwenci kursów podstawowych Huny prowadzonych przez innych nauczycieli i absolwenci Rocznej Szkoły Regresingu oraz innych osób, pod warunkiem, że uzupełnią wiedzę na temat samouzdrawiania i uzdrawiania np. na podst. książki "Cuda samouzdrawiania". Dobrze jest też trochę poczytać na temat Huny:) W razie wątpliwości, proszę o kontakt.

Wszyscy chętni powinni zgłosić się do organizatora i wpłacić za zajęcia do 12 marca 2013

Informacje i zapisy mailowo lub telefonicznie od pon. do piątku w godz. 10-18
Krzysztof Chrząstek tel. 608 023 696, artman33@tlen.pl

Koszt kursu Huny: 400 zł,

Na zajęcia proszę zabrać karimatę, koc lub śpiwór, kapcie, zeszyt, długopis.

Miejsce zajęć: Sala przy ul. Podwale/Kołłątaja we Wrocławiu.

Szczegóły: http://artman33.w.interia.pl/huna2st2013.html

W przygotowaniu warsztaty: Dieta Praniczna / Odżywiania Światłem 13-14 kwietnia 2013