Śnienie

czyli co Was zastanawia bądź nie rozumiecie myśli zawartej, a chcecie poznać zdanie innych

Moderator: Kapelusznik

Post N wrz 13, 2009 2:10 pm

1 brama śnienia

"Śnienia można tylko doświadczać. Śnienie to nie to samo, co mieć sny. Nie jest to również sen na jawie ani wyrażanie życzeń, ani też wyobraźnia. Poprzez śnienie możemy postrzegać inne światy, które, rzecz jasna, możemy opisać, ale nie możemy opisać tego, co pozwala nam je postrzegać. Możemy jednak czuć, jak śnienie otwiera dla nas te inne wymiary. Śnienie wydaje się wrażeniem - procesem w naszym ciele, świadomością w naszym umyśle(...)" C.C Sztuka śnienia

Dodano 11 minut temu:

"(...)ponieważ rozmawiamy o pierwszej bramie śnienia, celem śnienia jest zamierzyć, by twoje ciało energetyczne uświadomiło sobie, że zapadasz w sen. Nie zmuszaj się do świadomości, iż zapadasz w sen. Pozwól to zrobić swemu ciału energetycznemu. Zamierzać oznacza pragnąć, nie pragnąc; działać, nie działając. Podejmij się trudu zamierzania(...) Użyj swej cichej determinacji, wolny od wszelkich myśli, i przekonaj samego siebie, że trafiłeś do swego ciała energetycznego i że jesteś śniącym(...)
(...) A potem pewnego popołudnia podczas dzremki śniłem, że widzę swoje ręce. Szok był dostatecznie silny, żeby mnie przebudzić(...) Po wielu wysiłkach rzeczywiście zobaczyłem we śnie ręce, ale to nie były moje ręce. One tylko pozornie należały do mnie, zmieniały kształt, momentami wyglądały wręcz koszmarnie. Niemniej jednak pozostała treść moich snów cechowała się przyjemną stabilnością(...)

Podszyszkownik muchomor

Post N wrz 13, 2009 2:15 pm

czyli jednym słowem intencja. dostatecznie silna. jest ona wolą i prawem. nie trzeba pragnąć, czy szukać na siłę, z uporem maniaka. wystarczy intencja..
to czego pragniemy najbardziej jest ukryte w czeluściach naszego umysłu
www.nibylandia.blogx.pl

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Pt cze 17, 2011 1:14 am

Re: Śnienie

Czemu słuzy śnienie?
Co chcecie zobaczyć,przezyć ?
GDY WILKOŁAK ZAMIENIA SIĘ W CZŁOWIEKA OGON ZAWSZE POZOSTAJE
W życiu wszystko ma swoja cenę. Musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

http://forumezo.pl/index.php

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post So cze 18, 2011 4:07 pm

Re: Śnienie

śnienie to świadomy snen. Sniąc wiesz, ze śnisz, masz wtedy lepszy wgla,d w siebie. Niektórzy zapracowani nawet wydłużają soebie dzięki temu pracę, bo w czasie śnienia udaje im się rozwikłac problem, wpaśc na dobry projekt lub inne tego typu rzeczy
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Powrót do Cytaty