Post So wrz 19, 2015 12:35 pm

Intensywny inicjacyjny szamański warsztat dla kobiet

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
www.u-zrodla.pl, www.tuiteraz.eu
zapraszają 4-8 listopada 2015 na
INTENSYWNY INICJACYJNY WARSZTAT SZAMAŃSKIEJ MOCY DLA KOBIET
„POWRÓT DO MOCY SZAMANKI”
PROWADZI: FRANCOISE RAMBAUD

Zapraszam Wszystkie Kobiety na niesamowity intensywny szamański warsztat inicjacyjny „Powrót do Mocy Szamanki”. Podczas spotkania będziemy odnajdywać swą kobiecą siłę – Wewnętrzną Wilczycę, Naszą Kobiecość, Wewnętrzną Uwodzicielkę, Kobietę Mocy. Przyjrzymy się powszechnym tabu na temat kobiet i zmienimy je. Przejdziemy święte szamańskie rytuały. Odnajdziemy Moc i wizje. Przejdziemy głęboką wielopoziomową transformację. Będziemy dawać sobie łagodność, znajdować i rozwijać swój potencjał, spontaniczność, radość i beztroskę.

Czy chcesz być Kobietą Mocy, która sama kreuje swoje Życie?
Czy chcesz zmienić swoje Życie?
Czy chcesz życ Pełnią Życia?

„Będę z Tobą, aby pomóc Ci być sobą, rozwinąć swój potencjał, zintegrować swoje cienie i braki. Wspólnie możemy przeżyć i podzielić się emocjami, bez żadnego osądzania, zostać usłyszane i zrozumiane - odnaleźć Moc Kobiety, zaakceptować ją w sobie i oddać jej cześć. Jest to szansa na odkrycie kobiecej esencji w Tobie i podjęcia wyboru, jak chcesz przeżyć swoje życie.”
Francoise Rambaud
Celem tego warsztatu jest obudzenie i rozświetlenie kobiecości w sobie. Uświadomienie sobie tego wymiaru naszego istnienia. Podczas zajęć poznasz narzędzia, które pozwolą Ci doznać i rozwinąć głębię swojej mądrości. Ten warsztat nie jest terapią: jest propozycją ćwiczeń, pracy indywidualnej i intensywnej pracy w grupie. Jest przestrzenią, w której możesz dostrzec, które części Ciebie potrzebują rozwoju i nakarmienia, abyś mogła cieszyć się pełnią życia.
Podczas warsztatu Francoise odkryje także przed nami różne rzeczywistości i iluzje, zazwyczaj ukryte dla naszego świadomego umysłu. Podąży za naszymi ukrytymi pozostałościami energetycznych wdruków, zamkniętymi w formie emocji i wewnętrznych uczuć. Będzie pracować z nimi, by już nigdy więcej nie powstrzymywały nas od życia takiego, jakiego pragniemy w naszych sercach. Pomoże uwolnic się nam od naszych nieświadomych lęków, gniewu i smutku. Wesprze nas na Drodze do realizacji naszych marzeń..

Francoise Rambaud o warsztacie „Powrót do Mocy Szamanki”:
« Moim przesłaniem jest zachęta na wkroczenie na ścieżkę prowadzącą do naszej wewnętrznej przestrzeni, do miejsca które zamieszkuje nasza intymność. Kierując naszą energię i uwagę do wewnątrz siebie - zaufanie i radość stają się naszym największym wsparciem. Pozwól się ponieść na swej drodze "obecnej chwili" w pełnej ufności przyjmując nauki tego, co pojawi się, aby Ciebie prowadzić. Wsłuchaj się w swoją intuicje, podąż za głosem serca, wyzwól się z izolacji i uzależnienia, oczyść swoje wnętrze i uwolnij się od lęków, wątpliwości i pancerza. Otwórz swe serce na prawdziwą Miłość. Doznaj, że ta Miłość jest Twoim największym sojusznikiem podczas nawigacji na oceanie życia. »

Warsztat poprowadzi niezwykła nauczycielka – Francoise Ramboud - Przebudzona Szamanka z Francji. Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu praktykując u mistrzów w Tybecie. Następnie, pracowała intensywnie przez 15 lat z szamanami w Peru i z szamanami z pustyni egipskiej. Ponad 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji. W swojej wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”. Obecnie na stałe mieszka we Francji, a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Prowadzi liczne seminaria, warsztaty i magiczne kręgi dla kobiet
Tak o niej pisze jedna z uczestniczek jej warsztatów w Polsce w 2015:
„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.”

WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!
CODZIENNIE 9 GODZIN INTENSYWNYCH ZAJĘĆ I PRAKTYK SZAMAŃSKICH!
HARMONOGRAM:
ŚRODA 4.XI:
17.00 – rozpoczęcie zajęć
18.00 -20.00 kolacja
20.00-22.00 - zajęcia
CZWARTEK – SOBOTA 5-7.XI:
9.30- 13.30 zajęcia
13.30-15.30 obiad
15.30- 18.00 zajęcia
18.00 -20.00 kolacja
20.00-22.00 zajęcia
NIEDZIELA 8.XI:
Zakończenie o godz. 16

Warsztaty Francoises Rambaud w Polsce:
14-18.X „Intensywny szamański warsztat transformacji świadomości połączony z Ceremonią Świętych Ziół” (Nowe Kawkowo)
4-8.XI Szamański warsztat inicjacyjny dla kobiet „Powrót do Mocy Szamanki’ (Nowe Kawkowo)
Françoise Rambaud.

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje.
W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistosci”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

DATA: 4-8.XI. 2015
POCZĄTEK: 4.XI środa godz. 17
KONIEC: 8.XI niedziela, godz. 16
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
CENA: 1200 zł oraz koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku
KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
Jacek Towalski 0602219382, biuro: 0662759576
UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!
Konieczne mailowe zgłoszenie rezerwacji oraz szybka wpłata zaliczki 520 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) na konto Stowarzyszenia „U Źródła” z opisem: „warsztat szamański 4-8.XI.2015”
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych "U Źródła"
Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680
Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest aktywna dopiero po potwierdzeniu wpłaty zaliczki!
Zwrot zaliczek: 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane!!
RELACJE PO WARSZTATACH I SESJACH Z FRANCOISE RAMBAUD W 2015:
W lutym 2015 Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z
mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie
serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!
[Maja Wołosiewicz- Towalska]
„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.” Weronika
„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, ktorej nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecnosci przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w cześci swój blask, wyglądała zupelnie inaczej niż na początku”.
„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, ktróre pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”. Jola
„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w żyiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.
„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazla odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.” Danuta
„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mamjuż innych odczuć tu i teraz. To piękne”
„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w ktroej byłam od kilku miesiecy. Jestem wdzięczna”.
„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych mysli. Dziękuję Francoise!” Kasia
"Warsztat z Francoise Rambaud był wyjątkowym doświadczeniem, które każdemu polecam. Warto bowiem spotykać się i porozmawiać z mądrą, ciekawą, a jednocześnie niezwykle autentyczną i uważną osobą. Spotkanie z nią miało do tego w sobie coś niezwykle magicznego. Trudno to określić, ale koniecznie trzeba doświadczyć." Agnieszka

Francoise Rambaud

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje.
W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.