Post So wrz 19, 2015 12:34 pm

Intensywny szamański warsztat transformacji świadomości

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
www.u-zrodla.pl, www.tuiteraz.eu
zapraszają 14-18 października 2015 na
„INTENSYWNY SZAMAŃSKI WARSZTAT TRANSFORMACJI ŚWIADOMOŚCI POŁĄCZONY Z CEREMONIĄ ŚWIĘTYCH ZIÓŁ”
PROWADZĄ: FRANCOISE RAMBAUD i MARIJN DE WIT


Zapraszamy na niezwykłą i wyjątkowa podróż oraz spotkanie z dwojgiem niesamowitych szamanów – Francoise Rambaud i Marijn de Wit. Poprowadzą oni intensywny szamański warsztat transformacji świadomości połączony z Ceremonią Świętych Ziół - Świętego Tytoniu (Tsaank), Świętej Szałwii i innych Ziół oraz z szamańską muzyką na żywo.
Na poziomie uzdrawiania Święty Tytoń podobnie jak inne Święte Zioła, daje tak samo silne wizje i wglądy. Otwiera Trzecie Oko, łączy z Duchem i Intuicją. Nazywany jest Świętym Dziadkiem i reprezentuje męską energię. Inicjuje i wdraża do działania. Pomaga zwłaszcza ludziom, którzy mają problemy z podjęciem decyzji i zmianą swojego życia. Święty Tytoń mówi – „idź za mną, poprowadze Cię”. I w wizjach przychodzą rozwiązania.
Święty Tytoń jest potężną medycyną, stosowaną przez plemiona Ameryki Południowej i Północnej w celu wzmocnienia odporności, zdrowia fizycznego i psychicznego. Oczyszcza ciało i umysł, a jego działanie pozwala skontaktować się z naszą nieograniczoną wewnętrzną mocą samouzdrawiania i inspiracji. Ceremonia pozwala w bezpiecznej atmosferze spotkać się i skutecznie przepracować różne schematy, które ograniczają nas w rozwoju osobistym, uzyskać wskazówki i prowadzenie w pracy nad sobą, odzyskać poczucie wewnętrznej siły i inspirację do pracy twórczej.

Ceremonia Świętych Ziół obejmuje trzy fazy:
wzywamy Święte Rośliny i oswajamy się z ich energią, a One z nami;
spotkanie z nami samymi, z naszym wnętrzem, Duchem; wielkie oczyszczenie; wizje, odpowiedzi; im bardziej się oczyścisz – tym bardziej zrealizujesz marzenia;
zaczyna się to co Nowe; transformacja, Odrodzenie, wprowadzenie intencji i realizacja; wprowadzenie myśli w czyn;
Tytoń, którego używamy podczas ceremonii jest najwyższej jakości, bez żadnych dodatków, i nie można go porównać ze zwykłym tytoniem w papierosach i innych uzależniających produktach.

FRANCOISE RAMBAUD- Przebudzona Szamanka z Francji, swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu praktykując u mistrzów w Tybecie. Następnie, pracowała intensywnie przez 15 lat z szamanami w Peru i z szamanami z pustyni egipskiej. Ponad 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistosci”.
Podczas warsztatu Francoise Rambaud będzie osobiście pracować z każdym z uczestników. Pomoże uwolnić się od trudności i blokad. Odkryje przed nami różne rzeczywistości i iluzje, zazwyczaj ukryte dla naszego świadomego umysłu. Podąży za naszymi ukrytymi pozostałościami energetycznych wdruków, zamkniętymi w formie emocji i wewnętrznych uczuć. Będzie pracować z nimi, by już nigdy więcej nie powstrzymywały nas od życia takiego, jakiego pragniemy w naszych sercach. Pomoże uwolnic się nam od naszych nieświadomych lęków, gniewu i smutku. Wesprze nas na Drodze do realizacji naszych marzeń..
Francoise Rambaud o warsztacie Świętych Ziół:
„Specjalnie poprowadzę warsztat z drugim szamanem – Marijn de Wit – on będzie reprezentował energię męską, a ja – żeńską. W czasie ceremonii postaramy się oczyścić w was wszystko, co przeszkadza wam w rozwoju, co przeszkadza ludziom poczuć się w pełni sobą. Przy dźwiękach muzyki, przez wymianę, przez zabiegi indywidualne oraz poprzez pracę w grupie będziemy transformować siebie, by zmienić energię w nas.
Wiem, że każdy z nas ma swoje możliwości, swoje ograniczenia, każdy musi znaleźć drogę dla siebie i – do siebie. Warsztat będzie trwał 4 dni – pierwsza część to oczyszczanie się, druga – wejście w głąb siebie, zaś trzecia – tworzenie; będziecie kreować to, czego sobie życzycie w życiu.”

MARIJNE DE WIT - szaman, uzdrowiciel i muzyk, przeszedł intensywne szkolenia szamanizmu andyjskiego i tybetańskiego z Ema'a Drolma Mata. Pracował z wieloma szamanami w Europie i w Peru. Uczeń FrancoisesRambaud.
Marijne de Wit o warsztacie Świętych Ziół:
„Z całego serca chcę dzielić się z Wami moim doświadczeniem i wglądami, prowadzić Was do samouleczenia. Nie lubię nazywać się szamanem, ani się za niego nie uznaję, choć inni zwykli mnie tak zwać. Postrzegam się jako tego, który rozpoczyna proces i asystuje innym w ich własnym samouzdrawianiu, by znalazł/znalazła własny sposób, by powrócić na swą drogę. I lubię, gdy dzieje się to w możliwie najszybszy sposób. Jako „curandero” (uzdrowiciel), pracuję z tradycyjnymi roślinami leczniczymi z Amazonii, jako że te niezwykłe rośliny działają jako łącznik, tworzą most miedzy naszym światem fizycznym i światem bardziej subtelnym, a mniej widzialnym. Bowiem właśnie w tej rzeczywistości rezyduje i działa nasze wyższe „ja”, w tych sferach można dostrzec rzeczywiste przyczyny nieszczęścia, schematy, blokady itp. Każda choroba zaczyna się konfliktem w świecie duchowym, i jeśli będziemy nań ślepi, spadnie na nas w świecie fizycznym, by pokazać nam to, czego nie byliśmy już w stanie dostrzec czy poczuć. Im więcej pracujesz w tych subtelnych światach, tym więcej spraw możesz rozwiązać od razu i tym samym zapobiec chorobom ciała. Jesteś jedynym lekarzem, który może prawdziwie Cię uzdrowić. Większość lekarzy, jakich znamy, leczy tylko szkody, którym pozwoliliśmy zaistnieć w naszym ciele. Bądź więc swym własnym światłem.
Używam wielu “narzędzi”, by asystować ludziom w ich własnym uzdrawianiu się, przeważnie używam swojego głosu i instrumentów w „Soundhealing” (uzdrawianiu dźwiękami). Soundhealing jest oparty na założeniu, że cała materia wibruje w swej własnej, specyficznej częstotliwości. Z inną częstotliwością wibruje każda komórka, każda tkanka, każdy organ w ciele. Pełne mocy dźwięki; wibracje głosu czy instrumentów, mają zdolności równoważenia nieczystych częstotliwości. Dźwięki mają moc, by przejść przez każdą barierę energetyczną - stąd płynie ich siła uzdrawiania blokad fizycznych i emocjonalnych. Używam dźwięku mojego głosu i instrumentów jako “pojazdu” przenoszącego moje intencje do Ciebie, by wzmocnić twoje intencje: częstotliwość + intencja = uzdrowienie! Podczas sesji uzdrawiającej zabiorę Cię w podróż do Ciebie samego. Cel tej podróży sam określisz swoją intencją. Używając szamańskich bębnów i pradawnych „Icaro” (duchowych pieśni), zejdziemy do mrocznych miejsc w naszej własnej świetlistej Istocie. Od tego lekkiego stanu transu staniesz się bardziej wrażliwy na dźwięki i bardziej odczujesz proces uleczania. Zestroję się z twoją osobistą energią i potrzebą danej chwili i poprowadzę Cię moim głosem, rękoma, wieloma instrumentami i ogromną miłością. Będąc otwarty, rozluźniony, odpuszczasz, łączysz się ze swoim prawdziwym sobą, śniąc i rozkoszując się tym, co się wydarza – a wszystko to, by doświadczyć piękna drzemiącego w Twoim prawdziwym jestestwie.

PROGRAM WARSZTATU:
14.X środa
Przygotowanie do warsztatu i ceremonii, oczyszczanie przestrzeni i domu. Zalecany jest przyjazd już w środę wieczorem, aby zintegrować grupę i przygotowac się psychicznie do transformacji.. Kolacja o 19.
15.X czwartek
Rozpoczęcie warsztatu o godz. 13 lekkim obiadem
Przygotowanie ludzi do ceremonii przez szamanów; oczyszczanie organizmu;
Wieczorem ceremonia przy Świętym Ogniu.
16.X i 17.X piątek i sobota:
Zajęcia przez cały dzien, wieczorem i w nocy Ceremonia Świętych Ziół.
18.X Niedziela:
Zakończenie obiadem ok. 15, możliwe jeszcze zajęcia do ok. 16-17.

UWAGA:
Warsztat jest 4 dniową całością, stopniowym procesem dla uczestników i szamanów. Nie można przyjechac tylko na samą Ceremonię ( w wyjątkowej sytuacji może to być możliwe tylko dla osób, z którymi Francoise Rambaud pracowała już wczesniej).
DIETA:
Ważne jest, aby na warsztat przyjść z jasną intencją oraz przygotowanym ciałem. Dlatego zalecamy, aby co najmniej na tydzień przed ceremonią powstrzymać się od spożywania alkoholu i innych używek, utrzymać lekką dietę, najlepiej wegetariańską lub wegańską, nie spożywać dużych ilości nabiału. Zalecana jest lekka dieta (ryż, warzywa), bez białka, ryb, mięsa, chleba i cukru. Proszę tez pic duzo wody.
CO ZABRAĆ:
Dobrze jest wziąć ze sobą swoje „przedmioty mocy”, zdjęcia, a także instrumenty muzyczne (bębny, grzechotki itp);
Przyda się też śpiwór lub koc. Materace, koce i poduszki do medytacji i inne potrzebne akcesoria zapewniają organizatorzy.
WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!

Françoise Rambaud.
Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje.
W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistosci”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Marijn De Wit
Szaman, uzdrowiciel i muzyk. Ponad 10 lat temu przeszedł intensywne szkolenia szamanizmu andyjskiego i tybetańskiego z Ema'a Drolma Mata. Pracował z wieloma szamanami w Europie i w Peru. Uczeń Francoises Rambaud.
„Szamanizm sprawił, że odpowiedź na poszukiwania mistycyzmu z całego mojego życia stała się jasna: całe życie jest idealne tu i teraz. Jeśli w ogóle potrzebny jest jakiś cel, to niech to będzie wzrastanie do pełni swojego potencjału. Świadomi swej siły stwórczej, żyjemy w miłości i harmonii na tej cudownej planecie”.
W moim życiu wszystko obraca się także wokół muzyki. Od wczesnego dzieciństwa byłem otoczony muzyką i życie popychało mnie do sięgania po wciąż nowe instrumenty. To wyzwanie, ta interesująca podróż poprowadziła mnie do zdobycia profesjonalnej edukacji muzyka bębnów afrykańskich. Szkoliłem się w Belgii i w Afryce. Moja podróż pozwoliła mi także nauczyć się gry na innych instrumentach etnicznych: fletach, didgerdoo, n'goni, hang i innych. Podczas tego procesu stałem się także kompozytorem muzyki inspirowanej wpływami etnicznymi. Używam wielu “narzędzi”, by asystować ludziom w ich własnym uzdrawianiu się, przeważnie używam swojego głosu i instrumentów w „Soundhealing” (uzdrawianiu dźwiękami). Soundhealing jest oparty na założeniu, że cała materia wibruje w swej własnej, specyficznej częstotliwości. Z inną częstotliwością wibruje każda komórka, każda tkanka, każdy organ w ciele. Pełne mocy dźwięki; wibracje głosu czy instrumentów, mają zdolności równoważenia nieczystych częstotliwości. Dźwięki mają moc, by przejść przez każdą barierę energetyczną - stąd płynie ich siła uzdrawiania blokad fizycznych i emocjonalnych. Używam dźwięku mojego głosu i instrumentów jako “pojazdu” przenoszącego moje intencje do Ciebie, by wzmocnić twoje intencje: częstotliwość + intencja = uzdrowienie!
Pracuję także często z szałasem potów, który uważam za najintensywniejszy sposób na prawdziwe oczyszczenie się i wydobycie wszystkiego na zewnątrz, na połączenie się z matką ziemią, a tym samym – z samym sobą. Trzy lata temu razem z moją żoną rozpoczęliśmy projekt „The White Arrow” („Biała Strzała”). To platforma, poprzez którą chętnie dzielimy się naszą pasją życia, asystując innym, pomagając im się przebudzić, widzieć i czuć. Sprawiać, że będą stale w kontakcie ze swoim prawdziwym sobą.
www.thewhitearrow.eu , www.soundhealing.eu


DATA: 14-18.X. 2015
POCZĄTEK: 14.V środa godz. 19
KONIEC: 18.V niedziela, godz. 16
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu
CENA: 1400 zł oraz koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku
KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
Jacek Towalski 0602219382, biuro: 0662759576
UWAGA: ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!
Konieczne mailowe zgłoszenie rezerwacji oraz szybka wpłata zaliczki 520 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) na konto Stowarzyszenia „U Źródła” z opisem: „warsztat szamański 14-18.X.2015”
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych "U Źródła"
Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36
48 1160 2202 0000 0000 45533680
Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest aktywna dopiero po potwierdzeniu wpłaty zaliczki!
Zwrot zaliczek: 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane!!

RELACJE PO WARSZTATACH I SESJACH Z FRANCOISE RAMBAUD W 2015:
Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące. (Weronika)
W lutym 2015 Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!
[Maja Wołosiewicz- Towalska]
„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, ktorej nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecnosci przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w cześci swój blask, wyglądała zupelnie inaczej niż na początku”.
„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, ktróre pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”. Jola
„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w żyiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.
„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazla odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.” Danuta
„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mamjuż innych odczuć tu i teraz. To piękne”
„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w ktroej byłam od kilku miesiecy. Jestem wdzięczna”.
„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych mysli. Dziękuję Francoise!” Kasiav

Francoise Rambaud

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje.
W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.