Chi, ki, prana w OBE

Teoria magii w ogólnym ujęciu.

Moderator: Kapelusznik

Alicja
Alicja

Post Cz lip 10, 2014 10:13 pm

Chi, ki, prana w OBE

Wszyscy tutaj słyszeli z pewnością o energii życiowej zwanej jak w tytule, lub jeszcze inaczej. Z pewnością też są tu ludzie praktykujący na przykład reiki czy obe (wiem, że są bo wspominali ;) )
Mam interesujący dylemat natury akademickiej. Skoro ki to energia życiowa, płynąca przez wszystko co żywe, wypełniająca świat materialny, to czy da się ją wyczuć, pracować z nią również w innych niż materialny świat? W OBE, LD, podróży szamańskiej, ogólnie astralu. Wiem, że w świecie astralnym też można z jakiejś energii korzystać, ale czy to to samo, czy to się tak samo czuje, czy może jest już coś innego.
Mimo, że jak pisałem jest to dość akademicki dylemat, to jednak jest to dość istotna dla mnie kwestia mogąca naprowadzić mnie na pewne tajemnice astralu właśnie, więc nie pytam czysto akademicko. Nie idzie mi też o mnożenie teorii, a o wasze doświadczenia. Sam nie jestem w stanie jeszcze sprawdzić.
Chętnie posłucham też czy ktoś w astralu używał energii w czystej formie nie pracując z energią w świecie jawy.
Ogólnie czy prana jest od świata materialnego tylko, czy też wypełnia światy subtelniejsze. Bo jeśli jako energia życiowa je wypełnia to niesie ciekawe konsekwencje, nie sądzicie?

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Pn wrz 08, 2014 7:50 am

Re: Chi, ki, prana w OBE

Można, zwłaszcza w astralu, ale juz na światy duchowe trochę to mało, bo tam zwykle sa albo bardzo wysoko wibracyjne energie i chi jest raczej na ich tle ciężka, albo zbyt cięzkie i jest za lekka. To zalezy w jakie miejsce pojdziemy i z jakimi Duchami będziemy mieć do czynienia. Nietóre Duchy bardzo lubią np Reiki ale są i takie, które ta energia przegania jak święcona woda diabła.
W OOBE i LD nie wiem, bo nie praktykuję, poza tym nie lubię świata astralnego. W snach jako takich fajnie energia magii się objawia i można ją stosować.
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Powrót do TEORIA