Czary miłosne

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Pn sie 23, 2010 11:18 am

Czary miłosne

Znajoma osoba jest zrozpaczona,rzucił ją chłopak(rodzice byli od początku na nie).Dziewczyna się załamała,ucieka w wódę itp.Poprosiła mnie o pomoc,chciała żebym coś zrobił,użył magii by jej rodzice zaakceptowali jej chłopaka a on sam do niej wrócił i był totalnie w niej zakochany na zabój.Nigdy tego nie robiłem i nie chcę żeby coś się stało,na sobie mogę eksperymentować ale na kimś?Ma ktoś doświadczenie w miłosnych czarach?Zastanawiałem się nawet czy by jej nie przesłać jakiegoś runicznego skryptu ale...nie znam się na runach za dobrze :tongue:=+;P

Po prostu nie chcę jej zaszkodzić a bardzo bym chciał żeby dostała to czego pragnie bo inaczej zapije i zaćpa się na śmierć.
Serwitor to chyba ostateczność,może dać jej sigil do medytacji?Albo wyobrazić sobie że jestem nią i chcieć tego co ona?Nie wiem co zrobić żeby szybko,skutecznie i bezpiecznie dać jej to o co prosi...w zasadzie ona błaga :/

Post Pn sie 23, 2010 1:55 pm

Re: Magia a manipulowanie ludźmi

hmm... pytanie czy ty chcesz to zrobić czy ona - jeśli ty - to sigil (jeśli umiesz :P), względnie ryt - ale zadbaj o link
jeśli ona- poszukaj na stronach wicca jakiś głodnych kawałków - kolorowe świece, łatwe do znalezienia zioła, wierszyk i jakieś wizualizacje - i z pełną powagą podaj jej to jako "tajemne zaklęcia, działają na 100%, nikomu nie powtarzaj itd"

Albo jeśli uznasz inaczej - spróbuj zrobić coś żeby się "odkochała" - tylko raczej jej nie mów :P

- bezpieczeństwem takich drobinek magii bym się nie przejmował
- świat manipuluje nami stale - a magia to narzędzie takie same jak reklama (a czasem jak gazrurka)
- sam musisz ocenić - jeśli będziesz się zmagał z sumieniem, wahał itd - to na pewno nie zadziała - wtedy raczej podaj jej wicca love spell (of dark moonlight with stardust and Goddess grace :P) :killer:

Post Pn sie 23, 2010 2:35 pm

Zabrałem się za książkę Paschala Beverly Randolpha,może znajdę coś co by się jej mogło przydać, w sumie na sex mówi się zamiennie miłość,uprawiać miłość :lol: Brzmi cudownie ale to nie mój wymysł,ja mam rączki tutaj :D

Z siglamy i całą tą magią chałozu nie bardzo jezdem obcykany gdyż ponieważ nie praktykuję jej.Odpalać sigla dla siebie a dla kogoś to chyba nie to samo?Mam w sobie poczuć pragnienie żeby się w niej ktoś zakochał?To już wolę sam ją w sobie rozkochać :ogien: ;) Ja myślałem żeby stworzyć sigile z kilku jej pragnień,opisać który co reprezentuje i dać jej te sigle niech z nimi medytuje i wizualizuje sobie to co one reprezentują.Serwitor tez mi po głowie chodzi ale nigdy świadomie nie tworzyłem tego ustrojstwa więc nie wiem,chyba sobie daruje.Skrypt runiczny wydaje mi się najbezpieczniejszy.Zadziała,można go spalić i po ptokach....albo np zrobić sigil ze słów "chcę żeby mnie kochał"i połączyć to z jakąś runą typowo miłosną,coś na podniesienie własnej atrakcyjności,tylko pytanie którą...niebawem pełnia,nie pozostało wiele czasu :czarodziej:

Tak

Post Śr sie 25, 2010 2:00 am

Ja bym się raczej nie bawił w magię tam gdzie nie jest potrzebna.
Wystarczy szybkie pranie mózgu.. odkochaj ją!

A magią tylko to leciuteńko zabarw, tak żeby złapało kolor - ona chce magii? Dostanie trochę magii :ogien:

Polecam Ci poszukać w Google kilku haseł traktujących o pewnej czysto behawioralnej interpretacji opisanej przez Ciebie akcji. O wartościowej interpretacji pochodzącej od pewnej skrajnie niemagicznej sekty. Poszukaj:
    "Struktura zakochania"
    "Linia czasu a zakochanie"

Post Śr sie 25, 2010 2:13 am

Dzisiaj postanowiłem że jednak skończymy czarowanie,głupio zrobiłem że w ogóle zacząłem jej opisywać jakieś ryty na zmuszanie kogoś do miłości.Reakcja była ostra,kobieta się zdenerwowała i nie wiem co wymyśli dziś w nocy.W każdym razie jakby co to ja już nie chcę nikogo instruować jak zmuszać innych do czegokolwiek.

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz lis 11, 2010 1:24 am

Re: Czary miłosne

Albo... sam ją zabajeruj :D
Stare Bóstwa podobno śpią...

Post Cz lis 11, 2010 1:52 am

Jasne... w pewnym momencie myśli samobójcze zaczęły ją nawiedzać,kontakt nam się urwał nie wiem co wymyśliła,może tylko chciała mnie w ten sposób zastraszyć że jeśli jej nie pomogę to się zabije?Nie wiem,ostatni raz dałem się wkręcić w takie coś...Teraz planuję odwet na sąsiadach :lol: Sprawa jest poważna,te skurwysyny przy wsparciu sądów i prokuratury,wywalczyli sobie NASZĄ ziemię dla siebie,znajomości pieprzone.Postanowiłem że wszyscy którzy brali udział w tej akcji przeciw mojej rodzinie będą baaardzo cierpieć :ogien: Umrzeć im nie pozwolę o nie ;) ,będą rzygać do końca życia aż wyrzygają wszystko to co nam zabrali.Stracą pracę,zdrowie,dom,...szkielet chomika Michała,wszystko!Mam gdzieś obciążenia karmiczne,tak im przypierd...że zbrzydnie im nasza ziemia i będą stąd spier..tam skąd przyszli .Jestem zły?Mściwy?Nie-e,sprawiedliwy. :ogien:

Jak w TV ktoś poda że tornado lub powódź na dolnym śląsku zniszczyła domek to pamiętajcie o mnie :czarodziej:

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz lis 11, 2010 2:09 am

W sumie takie metody są skuteczniejsze niż jakbyś spuścił wpierdol sąsiadom.. Bo co, pozwą Cie do sądu za rzucanie klątw :D ? No chyba że mają naprawde znajomości.. wtedy sprawe poprowadzi sędzia Anna Maria Wesołowska i zobacze Cie w tvn :D

Post Cz lis 11, 2010 2:12 am

Po prostu oni mają znajomości w sądzie a ja po tamtej stronie :D Chcieli wojny to będą mieli dziady.Młot Thora im na łeb spuszczę,niech dzwonią po Strefę 11.Strefa przyjedzie,sfilmują krater i co mi zrobią?Ja mam rączki tutaj :gwizdze:

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz lis 11, 2010 2:31 am

W sumie i tak ten cały wątek to off topic więc moge spytac, jak wgl doszło do tej całej sytuacji :> ?

Post Cz lis 11, 2010 1:48 pm

Banalnie prosto,moja rodzina nie jest złośliwa i mściwa więc nie zgłaszaliśmy niczego do władz żeby im nie robić kłopotów(sąsiadom,nie władzom).Czekaliśmy ponad 15 lat aż usuną swoje ogrodzenia z naszej działki ale ostatnio okazało się że jeszcze im mało naszej ziemi i to my im zabraliśmy kilka metrów które teraz po znajomości sobie "odzyskali".To nie są ludzie z którymi można się dogadać,im największą frajdę sprawia upokarzanie nas,naruszają nasz stan posiadania,grożą pobiciem,kradną,niszczą,wszystko im wolno bo policja i sąd przymyka oko.Nasze zgłoszenia giną na komendzie,interwencje które były nagle okazuje się że ich nie ma,nie ma protokołów,naszych zeznań,nic.Ojciec przeszedł lekki zawał a dodatkowo mamy pokryć koszty procesu który oni przeciwko nam wnieśli.W tym momencie tolerancja mi zdechła i chcę krwi!! :ogien:
Nie mam żadnych wyrzutów,moralnie czuję się uprawniony do tego żeby im uprzykrzać życie na mojej ziemi i będę to robił tak długo aż się wyniosą i odchorują co trzeba.Oczywiście moje zadośćuczynienie obejmie wszystkich którzy maczali w tym paluchy,wójtów,radnych,komendantów,prawników,sędziego,ich rodziny(do 15 pokolenia w przód ;) )...możliwe że województwo obejmę :lol: Czytałem że wichury zbliżają się do Śląska...cóż :gwizdze: co za ciekawa koincydencja :ogien:

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz lis 11, 2010 11:17 pm

Zemsta rzecz święta, powodzenia ;]

Post So lis 13, 2010 3:27 pm

Święte to będą mieli odpoczywanie jak się dam ponieść fantazji :czarodziej:
W każdym razie ciekawa sprawa się dziś wydarzyła była :D Otóż,czarne chmury się zbierają nad domem uzurpatorów,wiatr szaleje,drzewa się łamią...ja nie twierdzę że mam w tym swój udział,ja tylko postaram się żeby pan burzum,skoro już tutaj jest, zabrał ze sobą te śmieci co nam zalegają na naszym terenie ;) Jakież było moje zdziwienie gdym się był dziś przy śniadaniu dowiedział podsłuchawszy,o czym śnił mój ojciec.Śniło mu się że wielka wichura zaczęła niszczyć domy w naszej wsi...niby nic wielkiego ale przecież to samo sobie wizualizowałem poprzedniej nocy gdy mój ojciec już dawno spał.Tzn nie zupełnie to samo,chodziło mi o jeden,nieduży domek :ogien: Taka ..igraszka dla żywiołów,nie ma dużo roboty,raz porządnie wicher zaduje i po ptokach :D Teraz taka refleksja,czy aby na pewno ściąganie wichury będzie wystarczająco precyzyjne by nie narobić szkód niewinnym ludziom,znaczy się nam,mnie,mojej familii.Sąsiedzi uzurpatorów też maczali łapy w tym by nam szkodzić dlatego ciężko wyczuć kto i na ile jest winny.Jest też ryzyko że my sami jesteśmy winni tego co się stało,być może coś przeoczyliśmy i nie wiem czy moje intencje nie są zbyt ogólne kiedy proszę o karę dla winnych.Musze sobie jeszcze raz przemyśleć wszystko ale nie odpuszczę złodziejom i kombinatorom,muszą beknąć za wszystko tak czy inaczej.

Alicja
Alicja

Post Cz lis 06, 2014 7:15 pm

Powrót do OFF TOPIC