Kamienie z Arktyki

Szukam. Wymienię. Mam do oddania. Kto zaopiekuje się...

Post Pt paź 02, 2009 5:45 pm

Kamienie z Arktyki

Niedawno dostałam( od męża koleżanki matki :D ) cztery kamienie przywiezione z Arktyki, gdzie ów mąż prowadził badania. Przypuszczam, że są zbyt twarde aby coś w nich ryć( np. runy) ale mogą być bardzo ciekawym materiałem. Ja osobiście nie bardzo wiem co z nimi zrobić, może macie jakieś pomysły? Kamyki są niewielkie, w kolorach: dwa ciemnozielone z białymi żyłkami, jeden szaro-zielony i jeden łososiowo-biały. Jeden zielony na pewno sobie zostawię, może coś mi przyjdzie do głowy, natomiast pozostałe trzy mogłabym odstąpić, jeśli ktoś ma jakąś koncepcję w jaki sposób z nimi pracować :) .

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Śr gru 09, 2009 8:48 pm

Spróbuj najpierw dowiedzieć się co to za minerały. Jak nie będziesz mogła znaleźć to wstaw fotkę, może ktoś będzie wiedział. Każdy minerał ma inne właściwości, jak je poznasz łatwiej będzie znaleźć zastosowanie dla kamieni

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Śr gru 09, 2009 8:53 pm

Arktyka? Wspaniała kraina. Nie pogardziłbym jednym gdyby chciało Ci sie dzielić. Ostatnimi czasy "gadałem" z duchami Mrozu, które to coś wspaniałego w sobie mają.
W zamian za kamyk też mógłbym jakiś swój "artefakt" dać.
Szukam. discovery44 to mój pan a Promhyl Studies sux

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz gru 10, 2009 12:44 am

tez chetnie skorzystam jezeli chcialabys sie podzielic lub pozyczyc na jakis czas. pracuje sporo z kamieniami stad moja ciekawosc. a co w zamian - do ustalenia :).

Post Cz gru 10, 2009 7:38 pm

Whedaus i belladonna- wyślijcie na pv adresy, wyślę pocztą. Zastrzegam, że kamyczki są małe, ale coś w nich jest. Postaram się wstawić zdjęcia, to będzie można wybrać. A co w zamian...? Co łaska! :D Tzn. coś, co uważacie, że będzie przyjemnie ofiarować.
Jeszcze jedno zastrzeżenie- naprawdę nie wiem nic o tych kamieniach, ponieważ, jak już wielokrotnie podkreślałam, moje umiejętności nie są duże.

Post Cz gru 10, 2009 10:40 pm

Widzę, że jeszcze jeden kamień został. Od początku się nań łasiłam, ale nie bardzo wiedziałam, co mogę dać w zamian.Może amulet sporządzony osobiście w konkretnej intencji, którą określisz na priv? A najbardziej interesowałby mnie ten łososiowo-biały.

Post Pt gru 11, 2009 5:07 pm

Zdjęć niestety nie udało się wstawić, dla mnie komputer to prawdziwa CZARNA MAGIA :D :D :D W poniedziałek, o ile otrzymam wszystkie adresy, wyślę kamyki. Owocnej pracy!

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Pt gru 11, 2009 6:27 pm

ok, w zamian moge zaofiarowac ksiazke lub ksero ksiazki, mam ich troche, moze znajdzie sie wsrod nich jakas pozycja ktorej poszukujesz lub ktora chcialabys miec. inna opcja jest taka, ze robie kolczyki z koralikow. moge zrobic dla ciebie kolczyki z intencją, zrobione wg twojego planu. jezeli bedziesz zainteresowana ta opcja przesle ci fotki tego co zrobilam do tej pory i zobaczysz czy to twoj styl.

Post So gru 12, 2009 10:42 am

siedem bram- napisałam ci na pv.

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Cz lis 25, 2010 10:18 am

Re: Kamienie z Arktyki

napiszecie coś o tych kamieniach ? przydały się ?

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post So lis 27, 2010 2:01 pm

pamiętam, że w dniu kiedy otrzymałam kamyki i siedziałyśmy z nimi w kuchni, spadł pierwszy śnieg zeszłorocznej zimy stulecia. potem już była tylko ostra jazda bez trzymanki :) mocna rzecz jak dla mnie.

Post N lis 28, 2010 3:21 am

belladonna napisał(a):pamiętam, że w dniu kiedy otrzymałam kamyki i siedziałyśmy z nimi w kuchni, spadł pierwszy śnieg zeszłorocznej zimy stulecia. potem już była tylko ostra jazda bez trzymanki :) mocna rzecz jak dla mnie.

Pamiętam ten dzień. Z paroma przyjaciółmi zabraliśmy się za 24-godzinną medytację i w jej trakcie właśnie zaczęła się zamieć. Wtenczas działo się wiele rzeczy więc uznaliśmy to za ciekawą synchroniczność. :)

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post N lis 28, 2010 1:33 pm

takie synchrony sa ciekawa rzecza, bo przeciez moglabym dostac te kamienie np pare dni wczesniej kiedy jeszcze sniegu nie bylo albo np tydzien pozniej kiedy snieg juz lezal wczesniej. ale nie, dokladnie wtedy. trzymając kamyki wygladam przez okno a tu snieg pada :)

Powrót do WOLNY RYNEK