kot lozko i nauka

Zgłębiamy ulotny język snów. Dział, w którym można opisać swój sen i porozmawiać o jego symbolice.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr kwi 22, 2009 3:13 pm

kot lozko i nauka

Lezalem na lozku i sie uczylem. Nagle uslyszalem kota(mialknal) spojrzalem w gore i go zobaczylem,stal na polce z jasnego drewna, kot byl maly i czarny. Zamialczalem do niego i jakis czas mialczelismy do siebie. Potem go ”olalem” i zaczalem dalej czytac. Podszedl do mnie, przecisnal sie pod moja reka i papierami ktore czytalem, chcial zebym go glaskal. Futro mial gladkie, cieple i bardzo przyjemne. Czulem, ze bardzo mu to pasowalo.

Mozliwe ze futro kota moglo byc “przeblyskiem” z rzeczywistosci, do spalem na swojej bluzie a ona ma futro od srodka.

Post Śr kwi 22, 2009 4:38 pm

Moj slowniczek od snow mowie, ze kot symbolizuje zenska indywidualnosc (sen moze namawiac, zeby takie cechy w sobie odkrywac), ale tazke kobieca seksualnosc (gladkie futerko, glaskanie... ;) ).

Post Cz kwi 23, 2009 11:51 am

Ciekawa interpretacja i pewnie trafna. Osobiscie myslalem, ze chodzi o to, ze zawsze chcialem miec kota. Ale jak widac nie zawsze jest tak jak sie wydaje. Ciekawe bylo to, ze jak kot sie we mnie "wciskal" jak go glaskalem, to sie wtedy obudzilem.

Powrót do SYMBOLIKA