'runiczna ucieczka'

Zgłębiamy ulotny język snów. Dział, w którym można opisać swój sen i porozmawiać o jego symbolice.

Moderator: Kapelusznik

Post Cz paź 14, 2010 6:01 pm

'runiczna ucieczka'

Snilo mi sie, ze uciekalam razem z Lilith od pewnego osobnika. ( Co jest dosyc zabawne, bo o 'ucieczce' wspominalam jej pare razy, chociaz mialam na mysli zupelnie innego rodzaju ucieczke niz ta we snie.) Znalazlysmy sie w pomieszczeniu, w ktorym dostalysmy te same runy. Runa wygladala jak laguz, ale jej nazwa brzmiala bardziej jak hagal. Pozniej sie rozdzielilysmy i zostalam sama:(

Dodam tylko, ze obie runy;laguz i hagalaz sa mi raczej nieznane, tym bardziej jestem zdziwiona.

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post Wt gru 28, 2010 8:26 pm

Re: 'runiczna ucieczka'

Coś mnie tu ostatnio ściąga... najpierw jeden z użytkowników mnie z kimś pomylił, przez co zalogowałam się kilka dni temu, a teraz Mistree mi o tym śnie napisała, więc się zalogowałam żeby przeczytać ;)

Mistree napisał(a):Snilo mi sie, ze uciekalam razem z Lilith od pewnego osobnika. ( Co jest dosyc zabawne, bo o 'ucieczce' wspominalam jej pare razy, chociaz mialam na mysli zupelnie innego rodzaju ucieczke niz ta we snie.)

Pamiętam Twoje wspomnienia o ucieczce, jedna nam przeleciała koło nosa z powodu mojego niedomagania... ale ciekawa jestem też co to za osobnik od którego w Twoim śnie obie uciekałyśmy...

Mistree napisał(a):Znalazlysmy sie w pomieszczeniu, w ktorym dostalysmy te same runy. Runa wygladala jak laguz, ale jej nazwa brzmiala bardziej jak hagal. Pozniej sie rozdzielilysmy i zostalam sama:(

Laguz, Hagal... Hagalaz...? Ciekawe połączenie... skojarzyło mi się też, że w ostatnim moim śnie który pamiętam z Tobą też się rozdzieliłyśmy i zostałam sama... pamiętasz, ten w którym wołałam za Tobą a Ty odpływałaś w dal... ale to było już dość dawno... zaintrygowałaś mnie tymi runami...

Moje ostatnie sny są mocno męczące, o ile w ogóle je zapamiętuję... generalnie frustrujący czas jeśli idzie o te pograniczne aspekty...
Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before /Edgar Allan Poe/

Post Śr gru 29, 2010 4:32 am

Re: 'runiczna ucieczka'

Lilith napisał(a):Coś mnie tu ostatnio ściąga... najpierw jeden z użytkowników mnie z kimś pomylił, przez co zalogowałam się kilka dni temu, a teraz Mistree mi o tym śnie napisała, więc się zalogowałam żeby przeczytać ;)

Chyba zapomnialas, ze Ty pierwsza mnie tutaj sciagnelas ;)

Lilith napisał(a): jestem też co to za osobnik od którego w Twoim śnie obie uciekałyśmy...

Juz teraz dokladnie nie pamietam... Nie opisalam tego snu zbyt szczegolowo i wiekszosc umknela.

Lilith napisał(a):Moje ostatnie sny są mocno męczące, o ile w ogóle je zapamiętuję... generalnie frustrujący czas jeśli idzie o te pograniczne aspekty...

Moje "pograniczne aspekty" chyba utonely sie w jakims oceanie. A na dnie jest taka cisza... ;)

Powrót do SYMBOLIKA