Je..ane UB i postkomuna

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr wrz 08, 2010 11:30 am

Je..ane UB i postkomuna

Wczoraj straciłem swoją ziemię bo tak mam być i koniec.Układy,układziki,byli UBecy,kolesiostwo,jak mnie to wkurcza!!!!Znajomości w sądzie,w urzędach,na komendzie...i banda UBeków łazi mi po placu,odgraża się,zastrasza,fałszuje jakieś niby sądowe wyroki i nakazy,niszczą moją własność.Podziękujcie Wałęsie za szopkę pt Upadek Komunizmu.

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Śr wrz 08, 2010 11:16 pm

Re: Je..ane UB i postkomuna

Minister Bytu napisał(a):Podziękujcie Wałęsie za szopkę pt Upadek Komunizmu.

Co ma piernik do wiatraka? Zmienić system jest prościej, niż ludzką mentalność... Musi minąć pokolenie, albo dwa, przy czym przy okazji, musiałby być jakiś wspólny wysiłek umysłowy społeczeństwa, edukacja itp... Więc sam rozumiesz.

A co do sytuacji, o której pisałeś - doskonale Cię rozumiem. Mam bardzo podobną sytuację, ale...
odwaga, wytrwałość, uśmiech
Natężenie świadomości

Post Cz wrz 09, 2010 10:12 am

RainMonk napisał(a):
Minister Bytu napisał(a): Co ma piernik do wiatraka?

Co ma Wałęsa do obalania komuny?No przecież to wielki symbol zwycięstwa :D Wyreżyserowany teatrzyk dla naiwniaków.
http://www.youtube.com/watch?v=PBKDXzHl ... re=related

Wałęsa to mason,ten jego gest wiktorii to jeden z wielu gestów okultystycznych(się czyta się wie,Polak katolik w ręku nie trzymał książek okultystycznych bo to grzech więc niech bije brawo Lesiowi)Komuna upadła tak jest,Wałęsa pokonał system a wysłowić się nie potrafi,taki megamózg z niego.Wszystko to pic na wodę,była komuna i jest nadal.Dziwne że w PRLu,w reżimie,powstawało tyle zajebistych filmów,seriali,programów a teraz mamy wolność i totalne zdebilenie kulturowe.Kto pamięta Kwant,LUZ?Gdzie to jest?Tańce na lodzie mamy w zamian bo nam Wałęsa wolność wywalczył.Taką mamy wolność że w urzędach tylko kolesie ubeków i jak nie masz znajomości to jesteś winny.Wolność,komuna upadła,brawo Wałęsa.

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Wt maja 31, 2011 10:56 pm

Puste półki sklepowe, kartki i wieczna kombinatorka jeżeli ktoś za tym tęskni to Chiny albo inna komunistyczna pipidówa zaprasza.

P.S: Ci którzy tęsknią za komuną zazwyczaj pochodzą z jednej z dwóch grup:

Pierwsza to ci którzy urodzili się po 89 i niewiele o niej wiedzą.
Druga to ci którym za komuny szczęśliwie się dobrze powodziło poprzez znajomości itd...
Każdy jest, kowalem własnego losu

Powrót do OFF TOPIC