Znaczenie snów

Zgłębiamy ulotny język snów. Dział, w którym można opisać swój sen i porozmawiać o jego symbolice.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr cze 11, 2008 4:51 pm

A co otrzymamy w zamian?

Nie mogłem się powstrzymać :)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr cze 11, 2008 4:53 pm

noezb napisał(a):Ateraz pytanie do wszystkich, a raczej do tych ktorzy zajmuja sie , runami, tarotem , oneiromancja etc..
Czy bedzie to nieodpowiednie jezeli poprosze by ktos z was uzyl swoich zdolnosci jakie opisalem wyzej i powiedzial co karty, runy lub duchy mowia o mnie.

No zdecydowanie radziłbym ci zadać to pytanie do konkretnych osób na PM. ;)
Ostatnio edytowano Śr cze 11, 2008 10:44 pm przez Dream, łącznie edytowano 1 raz

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr cze 11, 2008 5:40 pm

no tak tylko niewiedzialem kogo zapytac wiec zapytalem wszystkich chetni moga odpowiedziec na PM ;)

Wzamian bede bardzo wdzieczny i jezeli kiedykolwiek ktos by potrzebowal moej pomocy w miare sil pomoge :P
Każdy jest, kowalem własnego losu

Post Śr cze 11, 2008 5:54 pm

Może jestem przewrażliwiony, a może po prostu nikt nigdy nie był dla mnie uprzejmy i nie dawał mi nic za darmo i miałem trudne dzieciństwo ale to takie... trochę pójście na łatwiznę. Czemu sam czegoś nie zrobisz tylko będziesz bazować na tym co inni własnym wysiłkiem osiągnęli?
Oczywiście nie odbieraj tego osobiście, podejrzewam, że tylko ja tak mam. Ale po prostu wkurza mnie takie podejście :/ i nie będę tego blokować. Skoro czujesz taką potrzebę to czemu nie weźmiesz się sam za runy albo tarota? To doskonały sposób na samodzielne przechodzenie przez takie przygody i dzięki temu wyciąga się z nich znacznie więcej niż z tego co sie dostaje na tacy z niepewnego źródła. To dzięki pracy i wysiłkowi poznasz symbolikę własnych snów. To twoja symbolika i to ty najlepiej sobie odpowiesz na własne pytania.

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr cze 11, 2008 6:19 pm

To nie jest iscie na latwizne, ja te informacje potrzebuje teraz, runy, tarot etc... opanowanie ich zajmuje troche czasu, oczywiscie ze pojde w tym kierunku narazie zastanawiam sie co wybrac runy czy tarot. Wiec ponawiam swoja prosbe, aby chetny do pomocy napisal na PM.
wykasowalem czesc mojego posta, prosze dreamcatchera aby usunal moj cytat ze swojego, i ostatecznie sprawa potoczy sie poprzez PM. ;)
Każdy jest, kowalem własnego losu
Poprzednia strona

Powrót do SYMBOLIKA