Zły pociąg ..

Zgłębiamy ulotny język snów. Dział, w którym można opisać swój sen i porozmawiać o jego symbolice.

Moderator: Kapelusznik

Post Wt paź 25, 2011 12:13 am

Zły pociąg ..

Ostatnio cały czas śni mi się moj byly chlopak a ostatni sen bardzo mnie zaniepokoil . Otórz po rozmowie znim gdy mowil mi ze kocha ale jednak nie chce niczego naprawiac jest z inna itd .. przysnil mi sie bardzo dziwny sen . Otórz umowilismy sie na nasze ostatnie spotkanie mialam jechac na nie pociągiem zapytalam kogos czy ten pociąg odjeżdzą do Wejherowa . Ktoś odpowiedzial mi ze tak lecz gdy wsiadlam do niego okazalo sie ze jedzie on do Berlinu . Wiem że to nie możliwe ale taki mialam sen po czym napisalam do niego ze wsiadlam do zlego pociagu on odpowiedzial ze to nie wazne ze nie chce mu sie czekac az wroce . Jakas kobieta pozyczyla mi pieniadze na bilet poworotny . Wsiadlam do wlasciwego pociagu potem sen sie urwal . Nie mam pojecia co moze oznaczac ten sen moze ktos z was bedzie mogl go zinterpretowac ...

Pozdrawiam ;)

Post Wt paź 25, 2011 9:00 am

Re: Zły pociąg ..

Wsiadłaś nie w ten pociąg :faja:

Powrót do SYMBOLIKA