Pochwały .

Zgłębiamy ulotny język snów. Dział, w którym można opisać swój sen i porozmawiać o jego symbolice.

Moderator: Kapelusznik

Alicja
Alicja

Post Pt sie 17, 2012 1:57 pm

Pochwały .

Witam .:)
Ostatnio śniło mi się coś takiego że pracowałam w sklepie, w ogóle się na tym nie znałam. (znam ten sklep. sklep odzieżowy. ale w śnie były nie tylko ubrania również jaki jakieś różnego rodzaju kosmetyki :) no i tak doradzałam klientom w czym byłoby im do twarzy. Np. pewna pani (przy kości brunetka) chciała kupić leginsy w ogóle nie wiedziałam nawet gdzie one leżą, ale szybko mnie olśniło i stałam obok tej pani i one je przebierała i mówiła że w nie nie wejdzie xd wtedy powiedziałam do niej ` ma pani niską samoocenę ` i podałam jej te leginsy, ona przymierzyła ( były dobre) i mówi ` dzięki pani ten sklep będzie miał dobre zyski` :) i poszła zapłacić .
Następnie jakiś starszy pan chciał kupić `strój rybacki` (czy jak to się tam nazywa xd) no i ja mu doradziłam i był strasznie szczęśliwy i powiedział to samo że dzięki mnie sklep będzie miał duże zarobki. było jeszcze coś takiego, że pani chciała kupić błyszczyk pamiętam, że za 10zł ale to tego trzeba było kupić pudełko pieprzu za 40zł xd wiem trochę dziwne ale no cóż :) no i inne pracownice sklepu namawiały ją do kupna tego .ona się nie zgadzała. na drugi dzień gdy przyszła no i ja doradziłam jej ten błyszczyk+pieprz xd no i od razu kupiła i była taka wdzięczna no i powtórzyła to samo co poprzedni klienci :D w ogóle wszyscy bardzo mnie chwalili ;] Strasznie się z tego powodu cieszyłam że tak mogę pomóc ludziom . ;) to było takie fajne .:)

wiecie może co oznaczał ten sen .? z góry dziękuje ;*

Pozdrawiam .:)

Żółwiciel
Żółwiciel

Post Pt sie 24, 2012 4:37 pm

Re: Pochwały .

Hm, ostatnio mi się śniło, że kupowałem jakieś dziwne mazdiełko - pachnidełko w dziwnym sklepiku, taka różowawa maść, masz coś takiego na składzie bo fajnie działało?:)

Alicja
Alicja

Post So sie 25, 2012 7:33 pm

haha. zabawne ...

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post So sie 25, 2012 9:19 pm

andzia199717 napisał(a):Witam .:)
Ostatnio śniło mi się coś takiego że pracowałam w sklepie, w ogóle się na tym nie znałam. (znam ten sklep. sklep odzieżowy. ale w śnie były nie tylko ubrania również jaki jakieś różnego rodzaju kosmetyki :) no i tak doradzałam klientom w czym byłoby im do twarzy. Np. pewna pani (przy kości brunetka) chciała kupić leginsy w ogóle nie wiedziałam nawet gdzie one leżą, ale szybko mnie olśniło i stałam obok tej pani i one je przebierała i mówiła że w nie nie wejdzie xd wtedy powiedziałam do niej ` ma pani niską samoocenę ` i podałam jej te leginsy, ona przymierzyła ( były dobre) i mówi ` dzięki pani ten sklep będzie miał dobre zyski` :) i poszła zapłacić .
Następnie jakiś starszy pan chciał kupić `strój rybacki` (czy jak to się tam nazywa xd) no i ja mu doradziłam i był strasznie szczęśliwy i powiedział to samo że dzięki mnie sklep będzie miał duże zarobki. było jeszcze coś takiego, że pani chciała kupić błyszczyk pamiętam, że za 10zł ale to tego trzeba było kupić pudełko pieprzu za 40zł xd wiem trochę dziwne ale no cóż :) no i inne pracownice sklepu namawiały ją do kupna tego .ona się nie zgadzała. na drugi dzień gdy przyszła no i ja doradziłam jej ten błyszczyk+pieprz xd no i od razu kupiła i była taka wdzięczna no i powtórzyła to samo co poprzedni klienci :D w ogóle wszyscy bardzo mnie chwalili ;] Strasznie się z tego powodu cieszyłam że tak mogę pomóc ludziom . ;) to było takie fajne .:)

wiecie może co oznaczał ten sen .? z góry dziękuje ;*

Pozdrawiam .:)

Jest to pewna zachęta że możesz pomagać ludziom korzystając ze zdolności ezo
i to za kasę.

Dobry sen.

Pozdrawiam

ps. popracuj trochę nad harmonią w czakrze serca i niezależnością, będzie gites.

Alicja
Alicja

Post N sie 26, 2012 2:02 am

najwazniejsze ze za kase. pozdro...

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post N sie 26, 2012 8:47 am

ja też bym potrzebowała maść, na latanie (wrona co nie lata? hm?)
jak byś miała, to kupię

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Pn sie 27, 2012 12:19 am

to nie jest ani bardzo ważne, ani mało ważne.

Alicja
Alicja

Post Śr sie 29, 2012 11:58 am

przepraszam za mój wybuch. masz całkowitą rację.

"to nie jest ani bardzo ważne, ani mało ważne." - to jest prawdziwa mądrość.

Alicja
Alicja

Post Śr sie 29, 2012 6:59 pm

czarna wrona napisał(a):ja też bym potrzebowała maść, na latanie (wrona co nie lata? hm?)
jak byś miała, to kupię

Mam coś dla cb "ale do tego trzeba dokupić pudełko pieprzu..."

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Cz sie 30, 2012 1:04 am

kupię też pieprz, trudno
potrzebuję tej maści, a ekstraszybkie miotły też masz?
podaj proszę warunki/ceny postaram się zapamiętać
tylko pośpiesz się, bo czasu coraz mniej

a tam, niech będzie po staroświecku-to do mnie samej
Ostatnio edytowano Cz sie 30, 2012 1:13 am przez czarna wrona, łącznie edytowano 1 raz

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Cz sie 30, 2012 1:05 am

sosnowiczanin
coś w tym faktycznie jest.

Powrót do SYMBOLIKA