Pajak i Wilk

Zgłębiamy ulotny język snów. Dział, w którym można opisać swój sen i porozmawiać o jego symbolice.

Moderator: Kapelusznik

Post N cze 01, 2008 9:29 am

Wczoraj Wieczorem śniło mi się jagbym był w innym świecie wszystko było normalne tylko nic nie miało koloru poprostu szare. Było pełno drug a ja niewiedziałem którą iść zobaczyłem pająka który kazał mi iść za nim doszliśmy do jeziora nad którym siedział wilk. Chwilę po tem wilk mnie zaatakował i rozerwał na szczępy. :)

Post N cze 01, 2008 1:13 pm

Pajak czesto bywa przewodnikiem w astralu. W tej wlasnie formie jak widze pojawil sie u ciebie - jako przewodnik.
Jezioro (i ogolnie woda) symbolizuje stan emocji i stan duszy. Wazny jest jej kolor i to, jak sie zachowuje.
Wilk tutja pojawia sie klasycznie wrecz (pajak zreszta tez) jako zwierze mocy. Rozerwanie i atak moze byc znakiem od tego zwierzecia, ze ejgo duch interesuje sie toba.
Z drugiej strony wilk moze byc tez straznikiem ejziora - czyli tej duszy lub emocji, jako straznik symbolizowalby sfere instynktow i agresji.
To jak sobie wyjasnisz jego symbolike zalezy w duzym stopniu od twojego osobistego odczucia i intuicji. Ja w koncu tlyko moge pointerpretowac same symbole. ;)

Post N cze 01, 2008 2:09 pm

W jakim sensie się mną interesuje

Post N cze 01, 2008 2:36 pm

Mnie się wydaje, że tego ci już nikt nie powie. Sam musisz z nim pogadać a wtedy może sam ci to wyjaśni.

Post N cze 08, 2008 7:12 pm

No skoro jak sam piszesz jest twoim totemem, to chyba logiczne ze sie interesuje, nie? ;)

Powrót do SYMBOLIKA