Post Pn kwi 27, 2009 3:59 pm

Moc Lwa

Dziś śniło mi się coś bardzo dziwnego i nie wiem jak to potraktować. Właściwie pamiętam tylko kilka scen ze snu.

Stoje w jakimś miejscu są ze mna dwie osoby nie pamietam kto to był ale to nie istotne. Jest też jeszcze jedna osoba (albo istota) chyba ze złymi zamiarami. Stoimy tak w trójke coś rozmawiam ta osoba stoi blisko wiemy że ma złe zamiary. Nagle przewracam się na plecy ale nie upadam całkowicie na podłogę, zawisam nad ziemią jakieś 2cm (mialam wrażenie że wisze tuż nad ziemią). Czuje okropne drgawki, trzęsie całym moim ciałem oprócz głowy, czuje jakby prad przechodził przez moje ciało. Drgawiki ustają ja wstaje na nogi ale ciagle czuję prąd w ciele, wydzieram się na cały regulator w stronę tej osoby albo istoty (coś jak u lwa) mam bardzo głeboki głos. Mój głos dosłownie ją zmiata jak fala uderzeniowa.

Po obudzeniu skojarzyło mi się to troszkę z nadaniem mocy szamańskich podczas pewnych określonych czynności jakie wykonują szamani. Dziwnie sie czułam jakoś tak nie swojo...................