Runy, które swoje już "wypracowały"

Medytacje z runami. Wasze pomysły, ciekawe techniki, doświadczenia. Praktyczne wskazówki.

Moderator: Kapelusznik

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Śr paź 26, 2011 10:22 pm

Runy, które swoje już "wypracowały"

Co zrobić z futharkami, skryptami i innymi rzeczami, które miały nam służyć swoją runiczną mocą, ale już nie są nam potrzebne? Słyszałam, żeby spalić lub zakopać w ziemi. Ktoś też zostawił swój futhark w górach pod jakimś kamieniem. Ale czy są też inne sposoby? Tylko nie niszczarki i tego typu maszyny, bo one z naturą dużo wspólnego nie mają ; p.

Pytam, bo zrobiłam ostatnio futhark, który kompletnie mi nie wyszedł. Nie muszę go chyba na siłę trzymać?

Ps. czy woreczek po runach można zostawić na inny futhark czy lepiej do każdego kompletu kupować/robić nowy?

Pozdrawiam cieplutko (:
"A może... świat to wieczny mord?
Marzenia swe maluje krwią? "

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Śr paź 26, 2011 11:05 pm

Re: Runy, które swoje już "wypracowały"

Co do woreczka to sam nie wiem... Zaś zakopanie run w lesie, w ziemi, wrzucenie do jeziora/rzeki/rowu mariańskiego jest dobrym pomysłem. Jeżeli zaś futhark czy talizman jest dość wartościowy magicznie możesz go zostawić na jakąś okazje... gdybyś np musiała sie kiedyś z kimś wytargować. Ja tak zrobiłem ze starym futharkiem i kikoma talizmanami choć nie wiem czy dobrze zrobiłem bowiem runy związane są z nordyckim panteonem a ja część rzeczy przechandlowałem z "Kimś od nas", niemniej jednak dostałem to co chciałem, więc nie żałuje.
Stare Bóstwa podobno śpią...

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Śr lis 02, 2011 9:12 am

Re: Runy, które swoje już "wypracowały"

Wiele zależy tez od samych run. Moich ostatnich ogien nie przyjął, a woda po złozeniu ofiary, ale runy byy z drzew wierzbowego wiec woda się nadała dla nich. Ogien gasł.

Co do woreczków czasem zostawiałam stary a czasem robiłam nowy. Zależy od nastroju i potrzeby a także czasu.
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Powrót do PRAKTYKA