naznaczanie krwią

Dyskusje o praktykach szamańskich i neoszamańskich. Miejsce, gdzie można podzielić się własnymi doświadczeniami, lub zapytać o radę.

Moderator: Kapelusznik

Post Pt lip 30, 2010 10:16 pm

naznaczanie krwią

witam , właśnie dostałam od dziwnego wielbiciela dziwny list z jakimiś klątwami (zaklinam na wiatr, na słońce , deszcz, śnieg itp.) i jeszcze coś dziwnego - czy ktoś może wie co może oznaczać naznaczanie każdej strony pisanego do kogoś listu własną( a może jakiegoś zwierza)krwią i pozostawianie na tym odcisków palca ? Jeśli ktoś coś wie to proszę o jak najszerszy opis znaczenia czy też intencji bo pomimo , że za bardzo nie wierzę w skuteczność klątw, to jednak bardzo się boje, że może to źle wpłynąć na moje życie . Proszę o jak najszybsza odp. bo już zaczynam mieć problem z zasypianiem

Muchomorowa Czarownica
Muchomorowa Czarownica

Post So lip 31, 2010 1:06 am

Re: naznaczanie krwią

Im bardziej się będziesz bała, tym bardziej nadawca listu będzie się cieszył, że poskutkowało.
Wiem że nie jest Ci łatwo ale musisz znaleźć na początek przeciwwagę dla obaw jakie wzbudził w Tobie ten list.
Spokój powinien być Twoim pierwszym krokiem.
http://snienie.net

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Wt sie 10, 2010 8:33 pm

Spal list od pojeba albo idź na policję. Jak by był ogarnięty to nawet nie wiedziałabyś że coś robi. Reszta to popelina dla dzieci.
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Wt sie 10, 2010 8:35 pm

Moi przedmówcy dobrze prawią. Klatwa tym bardziej skuteczna im bardziej w nią wierzysz i sie boisz. Komuś wyraźnie się nudzi, a ty nie powinnaś się bać tylko spalić, zdeptać, wywalić. Oczywiscie list. I faktycznie jeśki wiesz kto, mozesz to nawet na policję zgłosić. Tylko wówczas nie pal listu bo to będzie dowód w sprawie ;D
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Post Wt sie 31, 2010 4:05 pm

Powiem więcej,klątwa działa WYŁĄCZNIE wtedy gdy w nią wierzysz.Czemu się nie skupisz na przekonaniu że jesteś bezpieczna?Wystarczy tylko tyle,serio :czarodziej: Nie myśl o tym czego nie chcesz tylko o tym czego pragniesz,jeśli nie zmienisz myślenia to nawet 100 kręgów Ci nie pomoże.Wizualizuj sobie nietykalność,medytuj nad bezpieczeństwem i wpraw się w błogostan wszelkimi możliwymi sposobami,dużo się śmiej.Obejrzyj sobie komedię,Kung Pow świetnie uziemia klątwy :)

Post Wt sie 31, 2010 4:21 pm

Powiem więcej,klątwa działa WYŁĄCZNIE wtedy gdy w nią wierzysz.

To czemu uzdrawianie działa również jeśli uzdrawiany o tym nie wie? :P

Post Śr wrz 01, 2010 11:45 am

Uzdrawianie i uklątwianie to chyba jednak zupełnie insza inszość,inne rodzaje energii inna wibgancja ;)
Klątwa to odwrotność placebo(to się jakoś fachowo nazywa ale zapomniałem,encebo?Jakoś tak).

Post Cz wrz 02, 2010 12:18 pm

nocebo :)

Nie - to nie jest inna energia czy wibracja - to to samo. Jeśli powiem "niech cię piekło pochłonie" a "niech cię niebiosa błogosławią" używam tej samej "energii" czy "woli" , natomiast używam innej emocji i intencji.

Post Cz wrz 02, 2010 12:32 pm

No nie wiem,nie byłbym taki pewny.Każda emocja jest charakterystyczna,czyli ma swoją częstotliwość,mechanizm przesyłania różnych emocji jest ten sam,to że magia działa to zasługa prawa dzięki któremu działa ALE rzucanie klątwą na odległość i uzdrawianie,to rzucanie zupełnie czym innym.To trochę tak jak rzucać oszczepem i...wielkim pluszowym mączniakiem.Na oba działa grawitacja ale jak dostaniesz maskotką to trochę jakby mniejszy dyskomfort odczujesz,przy czym oszczep zasadniczo powinien mieć rozmiar szpilki w porównaniu z pozytywną wibracją "maskotki" ;) I to nie są moje wymysły,fizyka i biologia zwyczajna.Stres niszczy ludzi od środka a śmiech to zdrowie,tak czy nie?Optymiści żyją dłużej,takie są fakty.Ciemna strona mocy jest stanowczo zbyt przereklamowana :D ale ja wiem czemu i nie powiem tutaj bo będzie of topik.

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post N wrz 26, 2010 2:10 pm

Kończąc off top:

Każde działanie magiczne (uzdrawianie, czy klątwa również) pozostawia po sobie ślad w postaci zaburzonego(zmienionego) przepływu energii. Niezależnie więc od celu metody czy użytych środków efekt w postaci zmian energii jest.
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Cz cze 02, 2011 6:47 pm

Dodam tylko od siebie, że jeżeli delikwent był taki "cfany" aby zostawić odcisk palca to leć na policję, jak go znajdą to pozwij go o zrujnowanie ci psychiki i jeszcze na leszczu zarobisz, a on/ona będzie mieć nauczkę na przyszłość :D
Każdy jest, kowalem własnego losu

Powrót do PRAKTYKA