Empatia

Przeróżne doświadczenia duchowe, które was poruszyły, zaskoczyły, lub którymi chcecie się po prostu podzielić z kimś.

Moderator: Kapelusznik

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Pn gru 28, 2009 11:24 pm

Empatia

Nie wiedziałem gdzie ten temat zamieścic.

We wszystkich książkach są tylko zaklęcia na zwiększenie mocy psychicznych, talizmany na to itd. Na zlecenie poszukuję amuletu lub zaklęcia o działaniu przeciwnym.
Chodzi o ograniczenie nadmiernej empatii.

Byłem w umyśle tej osoby, problem polega na tym że ma ona umysł szeroko otwarty, w ogóle się nie broni, nie trzeba się nawet włamywać.

Słyszałem że w takich sytuacach pomaga naenergetyzowany kawałek srebra, myślałem o użyciu triketry (ogólnie symbol ochronny, ale słyszałem o takim zastosowaniu). Planuję pomóc jej zamknąć umysł, ale na to trzeba czasu.

Może znacie jakiś sposób na tymczasowe ograniczenie takich zdolności?[/list]
Załączniki
RA46CS-01.jpg
triketra
RA46CS-01.jpg (14.4 KiB) Przeglądane 1452 razy

Muchomorowa Czarownica
Muchomorowa Czarownica

Post Pn gru 28, 2009 11:53 pm

Paye napisał(a):Byłem w umyśle tej osoby, problem polega na tym że ma ona umysł szeroko otwarty, w ogóle się nie broni, nie trzeba się nawet włamywać.

Paye napisał(a):Może znacie jakiś sposób na tymczasowe ograniczenie takich zdolności?[/

Raczej nie zaliczyłbym tego do zdolności, a rozmawiałeś o tym z tą osobą ?
Moim zdaniem "otwarcie umysłu" ma swoje przyczynę więc skupianie się tylko na jego zamknięciu to połowiczne działanie.
Byc może szczegółowy wywiad co nieco by ukazał.
http://snienie.net

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Wt gru 29, 2009 12:37 am

Uznałemto za zdolność, ponieważ ona odbiera nie tylko emocje, ale także np fragmenty wspomnień itd, coś trochę jak telepatia ale nie do końca. Trudno mi to opisać, bo jak na razie rozmawiałem z nią o tym tylko przez telefon i brakuje mi informacji.

Muchomorowa Czarownica
Muchomorowa Czarownica

Post Wt gru 29, 2009 1:01 am

Jeżeli spotkasz się z nią na żywo na pewno coś więcej wyjdzie, ale tu raczej chodzi o to aby ta osoba zrozumiała bardziej to co sie dzieje i była w większym stopniu tego świadoma.
http://snienie.net

Post Śr gru 30, 2009 12:05 am

Na pewno pomoze zalozenie tarcz przynajmniej na cialo mentalne zeby nauczyla sie swiadomie wybierac co chce a czego nie chce do siebie dopuszczac, druga sprawa wazne bedzie u niej uporzadkowanie stosunku do samej siebie i tego co oczekuje od innych i od siebie w stosunku do innych(duzo osob z duza empatia ma taki problem ze chca byc akceptowane i przez to wyczuwajac rozne rzeczy od razu sie do nich przystowuja co moze powodowac wlasnie takie uleganie wszytskiemu i pewien brak konsekwencji), warto tez by sprawdzic czy sie do niej nie przyczepily rozne rzecz to sie czesto zdarza, ja bym sie skupil na dosc subtelnych wplywach majacych swoje miejsce wlasnie w mentalu a rozbudowujacych sie pozniej w ciele astralnym korzystajac juz z energii 'ofiary'. Pozatym moze ukierunkowac swoja empatia nie koniecznie na zewnatrz ale na swoja jaz na jej lepsze zrozumienie i wyrazanie, raczej nie ma sensu blokowanie tego a nauczenie sie korzystania z tego.
Pozdrawiam

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Śr gru 30, 2009 9:39 pm

Dzięki.
Na to wszytsko potrzebuję jednak osobistego spotkania, co prawdopodobnie będzie miało miejsce w przyszły weekend. Na razie zbieram informacje.

Szczęśliwego Nowego Roku !

Powrót do INNE