uczenie kogoś latania we śnie

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Żółwiciel
Żółwiciel

Post Wt wrz 29, 2009 7:59 pm

uczenie kogoś latania we śnie

To byl dziwny sen. Śniło mi się że rozmawiam z koleżanką o lataniu we śnie i o technice latania. Opowiadam jej że każdy ma inna technikę. Na końcu naszej rozmowy stwierdzam " No to ja ci pokaże jak ja to robie, teraz rzuce sie na ziemię i zobaczysz że zatrzymam się w powitrzu". Stoje przechylam sie do przodu i zatrzymuję się tuż nad ziemią.

Z tego snu pamiętam tez scenę jak stoimy na jakiejś balustradzie przed nami widzę jakieś rusztowania ze stali, wyskakuje z balustrady z rozłożonymi ramionami i lecę pomiedzy tymi rusztowaniami. Co ciekawe wogóle nie zorientowałam się że to sen choć o tym mówiłam. Ostatnio troszkę zaniedbałam testy rzeczywistości.

Post So paź 03, 2009 1:51 pm

sny o lataniu

Pierwsze co pomyślałem oczywiście to to, że to nie była koleżanka ale istota należąca do pewnej kategorii bytów, które w śnieniu często przybierają postać osób nam dobrze znanych, powiedzmy, że dobrze przez nas odbieranych na pewnym poziomie emocjonalnym, może nawet intelektualnym. Może się wydawać, że zadaniem tych istot jest pokazywanie pewnych "rzeczy" podczas snów i w stanie śnienia. W Twoim wypadku było to pokazanie, jak się lata, tyle że miałaś wrażenie, że to Ty sama pokazujesz;) Na tym polega sztuczka pedagogiczna wysłannika śnienia. Jest jeszcze jedna istotna sprawa. Pokazywłaś mu/jej to, co tak naprawdę potrafisz sama z siebie, co potrafi Twoje ciało. Jego/ jej obecność nie jest tutaj decydująca. Pozdrawiam Ajon.

Powrót do CIEKAWE SNY