O konflikcie wewnetrznym Sosnowiczanina

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr kwi 29, 2009 4:30 pm

O konflikcie wewnetrznym Sosnowiczanina

Sosnowiczaninie,

Na poczatku powtorze, to co juz pisalem przy okazji interpretacji spadania w snach:
- To co napisze ponizej nie jest stwierdzeniem faktu, tylko dzieleniem sie swoja intuicja (ktora wynika jakostam z moich wlasnych doswiadczen, wiec moze, ale nie musi byc sluszna - ot poprostu taka dosc swiadoma projekcja).
- Celem nie jest obrazanie Ciebie, tylko ewentualne (w przypadku przynajmniej czesciowej slusznosci moich odczuc) zainspirowanie Cie do pracy nad swoja psychika.

Decyduje sie na ten krok, bo wydajesz sie byc czlowiekiem dobrej woli - napisales na SB, ze nie chcesz wywolwac niecheci i byc nieszczery - zakladam wiec, ze sie nie obrazisz i postarasz sie dostrzec dobra wole takze z mojej strony.
Moze nieslusznie decyduje sie zrobic to na forum, a nie w priva, ale moze ktos jeszcze doda cos od siebie - (zwlaszcza, ze robisz wrazenie osoby, ktora posiada ciekawa wiedze potencjalnie wartosciowa dla innych Forumowiczow i moze szkoda byloby, zebys dostal bana za wypowiedzi ktore nie wyjda Ci tak jakbys chcial), a cala sytuacja pewnie i mnie czegos nauczy.

Po pierwsze, uwazam, ze jestes czlowiekiem o silnym konflikcie wewnetrznym i to wylazi w wielu miejscach:
- piszesz w powitaniu "nie lubię ludzi-wirusów i innych których specjalnością jest tworzenie problemów", a w moim odczuciu (i prawdopodobnie nie tylko moim - skoro skoczylismy na Ciebie jak huzia na juzia, az poczules sie zasczuty) jestes wysokiej klasy specjalista od tworzenia problemow (to typowe, ze najbardziej nie lubimy w innych cech ktorych nie mamy, a chcielibysmy, lub - jak w tej sytuacji - ktore mamy, ale nie zdajemy sobie z nich sprawy).
- piszesz o wspolpracy "zajmuję się orgazmowaniem grupy medytacyjnej" a o innych pytasz "sami nie moga praktykować ?" - inna miarka siebie mierzysz, a inna innych? (tak wiem - szamanizm to indywidualizm, ale moze niekoniecznie neo-szamanizm i niekoniecznie od samego poczatku)
- piszesz przy interpretacji spadania "Szukałem neutralnego tematu, na rzeczową dyskusję", a i tak siejesz wiatr...
- pewnie przykladow jest wiecej (narazie odpuscilem sobie czytanie tego co w koszu i calego watku zainspirowanego przygoda na cmentarzu).

A teraz moje odczucie:
W Twoich wypowiedziach jest jakby duze zroznicowanie na tego co mowi i tego co slucha.
Oczywiscie przesadze - ale wyglada jakbys zakladal, ze jak ktos cos mowi, to uwaza siebie za wielki autorytet, a wypowiedz swoja skierowuje do niemal ubezwlasnowonionego debila, ktory nie ma innej mozliwosci jak tylko z pokora posluchac i przyjac to co mowi ten drugi.
I bycmoze dlatego Twoje reakcje na niektore - zupelnie normalne wypowiedzi - sa mocno przesadzone i przez to wywoluje z kolei nasze reakcje...

Nie wiem - moze to przez te guru joge cos Ci sie rozregulowalo?

W kazdym razie zycze, zebys to sobie wyregulowal i trzymam kciuki.

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr kwi 29, 2009 6:04 pm

Dołoże cos od siebie w tym temacie.
Sosnowiczanin:
Gdy pojawiłeś się na forum pomyślałem, że jesteś ogarniętą osoba z ciekawą wiedzą. Miałem nadzieję, że dojdzie do nas kolejna osoba z ciekawą wiedzą, od której będziemy mogli się czegoś nauczyć, tak jak ona od nas. Wiedzę masz i w przeciwieństwie do naszego ostatniego "chochlika" można z toba podyskutować. Niestety masz okropny charakter, Chiropter to ujął doskonale. Dodam również brak szacunku dla innych. Mam nadzieję, że popracujesz nad sobą i staniesz się częścią naszej forumowej społeczności którą będziemy darzyć szacunkiem i która będzie darzyła nas. Życzę ci tego z całego serca.\

Chiro, dobrze , że założyłeś ten temat. Pełen profesjonalizm, ja niestety w pewnej chwili uległem irytacji i nie byłbym w stanie obiektywnie przyjrzeć się sosnowiczaninowi ;)
Każdy jest, kowalem własnego losu

Post Śr kwi 29, 2009 8:06 pm

Ja równierz popieram przedmówców. Jestem naprawde pełen podziwu dla twojej wiedzy i zdolności wplatania jej tam gdzie ja (i pewnie wielu innych tego nie widzą), ale jako szaman wg. mnie powinienes byc bardziej wyrozumiały i otwarty na ludzi. Mam nadzieje że wszystko się ułoży pozytywnie i nie opuścisz forum ani nie zostaniesz z niego usunięty.

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr kwi 29, 2009 8:24 pm

Mataus napisał(a): ale jako szaman wg. mnie powinienes byc bardziej wyrozumiały i otwarty na ludzi.

Szaman? :|
Każdy jest, kowalem własnego losu

Powrót do OFF TOPIC