Tygodniowy warsztat szamański + szałas potów z Adą Such

Recenzje, relacje i opinie dotyczące warsztatów i kursów związanych z ezoteryką lub o zbliżonej tematyce

Moderator: Kapelusznik

Post Pn mar 30, 2009 3:21 pm

Tygodniowy warsztat szamański + szałas potów z Adą Such

Przekazuję za prośbą Ady ;)

Warsztat prowadzą Ada i Leszek:
Obrazek Obrazek

"WIELKA TAJEMNICA - WEWNĘTRZNY WIECZNY PŁOMIEŃ MIŁOŚCI i PRAWDY - „JESTEŚ w momencie, kiedy decydujesz się BYĆ”

Intensywny warsztat szamański – 7 dni pracy na doświadczaniu podróży szamańskich , wizji i przewodnictwa oraz nauk w Kole Medycyny, jako podstaw do rocznej pracy osobistej oraz kontaktu ze sobą i duchami natury, prowadzenia przez zwierzęta mocy, przewodników i opiekunów, w oddaleniu od siedzib ludzkich, nad jeziorem Chłop, niedaleko Pszczewa, w kontakcie z naturą.

W dniach 23 do 30 sierpnia 2009r.
Prowadzący: Ada i Leszek Suchowie

W pracy, oprócz technik szamańskich, prowadzący wykorzystują umiejętności uzdrawiania GOLDEN HUMMININGBIRD oraz w razie potrzeby elementy: pracy z ciałem - somatoterapii, pracy z dźwiękiem, oddechem, czakroterapii, NLP, coachingu i mentoringu, pracy z energią.

Koszt treningu 1.300 zł (w tym pobyt i wyżywienie)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
20 osób - decyduje kolejność zgłoszeń!!!

W programie między innymi:
1. Koło Medycyny, jako podstawowa praca osobista z czterema żywiołami, kierunkami, duchami opiekuńczymi, krąg uzdrawiania - zrównoważenia siebie i wprowadzenie harmonii pomiędzy wszystkimi aspektami twojej natury,
2. podróże szamańskie z bębnem do Światów: Dolnego, Środkowego i Górnego, do macicy Matki Ziemi, Istot Gwiazd oraz podróże w wybranych kierunkach, kontakt z przestrzenią żywiołów , planet i strażnikami bram,
3. uruchamianie, oczyszczanie energią planet, heksagramy, praca z planetami, fazami księżyca,
4. oczyszczanie męskiej i żeńskiej zasady w sobie,
5. tańce transowe przy dźwiękach bębna i grzechotek, medytacje, poszukiwanie wizji,
6. rytuały: m.in. okadzania, spirali, 4 żywiołów, palenia fajki pokoju, nadania imienia, ceremonie przejścia i inne,
7. korzystanie z duchowego przewodnictwa i energii zwierząt mocy, roślin, kamieni, pomocników i przewodników duchowych,
8. ćwiczenia wzmacniające, ćwiczenia planet, ćwiczenia oddechowe, praca indywidualna i grupowa, uzdrawianie szamańskie,
9. medytacje z duchami natury, kąpiele w jeziorze, las i przyroda – doświadczanie bezpośredniego kontaktu z naturą i odczytywanie jej nauk,
10. chodzenie po rozżarzonych węglach / fire walk/, ceremonia Sweat Lodge – szałas potów,
11. inne doświadczenia na szamańskich ścieżkach.
Zajęcia rozpoczynają się w niedzielę 23 sierpnia kolacją o godz. 1800 i kończą w niedzielę 30 sierpnia 2009r. obiadem o godz. 1300.

(...)
Na zajęcia należy zabrać: śpiwór, karimatę lub materac do ćwiczeń, notatnik, blok rysunkowy, kolorowe kredki lub cienkopisy, instrument muzyczny /najlepiej bębenek lub grzechotkę/, kolorowy /czerwony/ sznurek grubości palca, długości 3,5 – 4 m, wahadełko, czarną opaskę na oczy, święte kamienie wg. własnego uznania lub 12 - 16 kryształów kwarcu, farby do malowania twarzy, pióra, ozdoby indiańskie, zioła do okadzania/szałwia, lawenda, żubrówka, cedr lub inne/, stary koc do przykrycia dachu szałasu potów.
(...)

Od siebie mogę powiedzieć tyle - jej warsztaty są naprawdę intensywne, miejsce jest przepiękne, wegetariańskie jedzenie przesmaczne, a Chłop zimny :P

Sama Ada jest osobą bardzo praktyczną, stabilnie stąpającą po ziemi, a jednocześnie wyczuloną i empatyczną :) jest doświadczona zarówno pod względem pracy z ludźmi, jak i korzystania z technik szamańskich :) Podobnie jak Leszek :)

W tym roku również zamierzam pojechać. =)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr kwi 22, 2009 9:49 pm

Mam kilka pytań.

Palenie fajki pokoju rozumiem z tradycji Indian Ameryki Płn. Kto inicjował pana Leszka (bo z tego co mi wiadomo jest to wtajemniczenie typowo męskie) w tym misterium?

Na czym dokładnie polegają ceremonie: nadania imienia i Przejścia w wykonaniu wspomnianej pary?

Nakasha napisał(a):8. (...)uzdrawianie szamańskie,

Co dokładnie kryje się pod tym pojęciem?

Nakasha napisał(a):10. chodzenie po rozżarzonych węglach / fire walk/, ceremonia Sweat Lodge – szałas potów,

Od kogo nauczyli się tych ceremonii?
Nakasha napisał(a):11. inne doświadczenia na szamańskich ścieżkach.

Jakie inne?

2. podróże szamańskie z bębnem do Światów: Dolnego, Środkowego i Górnego

Jaki jest cel tych podróży?

Nakasha napisał(a):Koszt treningu 1.300 zł (w tym pobyt i wyżywienie)

Jeśli to trening, Nakasho, to co udało ci się wytrenować przez tydzień?
Nakasha napisał(a):jest doświadczona zarówno pod względem pracy z ludźmi, jak i korzystania z technik szamańskich Smile Podobnie jak Leszek Smile

Coś więcej o ich doświadczeniu, poza tym że jest?

Dział na forum "warsztaty i kursy" służy nie tylko reklamie ale temu co stoi w podtytule, czyli: "Recenzje, relacje i opinie dotyczące warsztatów i kursów związanych z ezoteryką lub o zbliżonej tematyce". ;)
Ostatnio edytowano Śr kwi 22, 2009 9:56 pm przez Dream, łącznie edytowano 1 raz
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Post Śr kwi 22, 2009 10:14 pm

Ależ napisz do Ady i dowiesz się wszystkiego :)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr kwi 22, 2009 10:46 pm

Nakasha napisał(a):Ależ napisz do Ady i dowiesz się wszystkiego Smile

Nie będę pisał do Ady, bo zwykle nie piszę do ludzi którzy organizują warsztaty i kursy (zdarzyło mi się to tylko raz). Pytania były skierowane do ciebie, bo ty zamieściłaś informacje na forum. Jak widać pytanie zadałem w poście, a nie sądzę, żeby Ada była użytkownikiem naszego forum. ;)
Rozumiem, że nie znasz odpowiedzi na żadne z powyższych pytań?
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Post Śr kwi 22, 2009 10:53 pm

Potem opowiem co wiem, dziś nie mam czasu ;)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr kwi 22, 2009 11:37 pm

Nakasha napisał(a):Potem opowiem co wiem, dziś nie mam czasu

Trzymam za pióro. ;P

Generalnie chodzi o to, żeby w tym dziale pisać recenzje. Jeśli ktoś ogłasza swoją działalność, powinien spodziewać się pytań, a nie tylko zarejestrować się, wrzucić darmową reklamę i zniknąć. Jeśli wklejasz ogłoszenie o nie swojej działalności, to raczej spodziewam się recenzji.
Dzięki temu inni będą mogli przeczytać, czy dany kurs jest wart swojej ceny czy nie, nie narażając się na niepotrzebne koszta i stratę czasu.
A pytań zadałem więcej niż zwykle, bo państwo Suchowie nazwali swój warsztat szamańskim, co w kontekście tego forum niesie ryzyko antyreklamy. :>
Bez donkiszoterii z mojej strony, ofc. :D

Post So kwi 25, 2009 10:21 pm

Nie będę pisał do Ady, bo zwykle nie piszę do ludzi którzy organizują warsztaty i kursy

A dlaczego nie? :shock:

Palenie fajki pokoju rozumiem z tradycji Indian Ameryki Płn. Kto inicjował pana Leszka (bo z tego co mi wiadomo jest to wtajemniczenie typowo męskie) w tym misterium?

Nie wiem, czy Leszek był inicjowany. Nie uczestniczyłam z nim wcześniej w paleniu fajki.

Na czym dokładnie polegają ceremonie: nadania imienia i Przejścia w wykonaniu wspomnianej pary?

Nie mam zielonego pojęcia, nigdy wcześniej w tym nie uczestniczyłam. :D

(...)uzdrawianie szamańskie,
Co dokładnie kryje się pod tym pojęciem?

Nie wiem. Nie wiem, co dokładnie Ada nazywa uzdrawianiem szamańskim. Wiem, że przeprowadza rytuał uzdrowienia Kolibra, którego nauczyła się od szamana w Ameryce Północnej. To mocny rytuał, ma często przebieg dramatyczny ;)

10. chodzenie po rozżarzonych węglach / fire walk/, ceremonia Sweat Lodge – szałas potów,

Od kogo nauczyli się tych ceremonii?

Ada była inicjowana w Ameryce Północnej, ale nie pamiętam imienia szamana.

1. inne doświadczenia na szamańskich ścieżkach.

Jakie inne?

Nie wiem - prawdopodobnie będzie to zależeć od potrzeb grupy :)

Cytat:
2. podróże szamańskie z bębnem do Światów: Dolnego, Środkowego i Górnego

Jaki jest cel tych podróży?

Nie wiem - być może będzie to zależeć od potrzeb grupy. Wiem, że Ada nie podaje zazwyczaj takich szczegółów w ulotkach/ogłoszeniach, ale prawdopodobnie udzieli ich mailowo :) Z własnego doświadczenia mogę na razie powiedzieć, że zawsze jest konkretny cel podróży.

Jeśli to trening, Nakasho, to co udało ci się wytrenować przez tydzień?

Absolutnie niczego nie udało mi się wytrenować :D i absolutnie niczego nie chciałam trenować. Pojechałam na poprzednie warsztaty, aby doświadczać, aby się uczyć i to się działo :)

jest doświadczona zarówno pod względem pracy z ludźmi, jak i korzystania z technik szamańskich Smile Podobnie jak Leszek Smile

Coś więcej o ich doświadczeniu, poza tym że jest?

Mam opisać ich doświadczenie? czy mam pojechać ich dyplomami? :D :D :D :D Ada i Leszek od 30 lat aktywnie pracują z ludźmi jako terapeuci. Ada od ponad 15 lat praktykuje szamanizm, brała udziały w wielu spotkaniach z szamanami i "warsztatach" szamańskich w Europie i w USA. Była inicjowana w USA. Sama nie nazywa się szamanką, twierdzi, że to nie ona sama nadaje sobie taki "tytuł", ani nawet nie inny szaman może taki "tytuł" nadać - a robią to ludzie, z którymi pracuje i którym pomaga używając technik szamańskich. Nie czuję się uprawiona, aby cokolwiek więcej o nich pisać, jeśli sami zechcą opowiedzieć, to zrobią to mailowo....

Dział na forum "warsztaty i kursy" służy nie tylko reklamie ale temu co stoi w podtytule, czyli: "Recenzje, relacje i opinie dotyczące warsztatów i kursów związanych z ezoteryką lub o zbliżonej tematyce".

Więc przepraszam za umieszczenie tu tego ogłoszenia, jeśli to nie jest dobre miejsce, to prosiłabym o usunięcie :)

Nie mogę recenzować warsztatu, na którym jeszcze nie byłam :D a u nich każdy warsztat jest inny :) nie wiem, co dokładnie przewidzieli na te lato, ale osobiście ufam, że będzie to dla mnie piękne i ważne doświadczenie, tak jak dotychczas :)

Jeśli ktoś wyrazi zainteresowanie, mogłabym opowiedzieć o wcześniejszych warsztatach z nimi, w których brałam udział :)

Post Wt kwi 28, 2009 1:56 pm

Chciałabym jeszcze podkreślić, że to są warsztaty terapeutyczne, Ada korzysta z technik szamańskich w celu uzdrawiania ludzi. Do tej pory nie odbywały się na nich żadne "inicjacje", poza tym sama Ada nie uważa się za szamankę, więc można by nazwać takie warsztaty neoszamańskimi :)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Wt kwi 28, 2009 3:09 pm

Ok, to teraz mamy pełniejszy obraz warsztatów. Dzięki Nakasha. ;)

Powrót do WARSZTATY I KURSY