'Przebudzenie wojwonika' Rick Fields

Książki, artykuły i eseje, które czytaliście i polecacie.

Moderator: Kapelusznik

Post Pt kwi 24, 2009 8:21 pm

'Przebudzenie wojwonika' Rick Fields

Chcialem umiescic na forum ciekawa ksiazke, zbior wypowiedzi doswiadczonych wojownikow, szamanistow, ludzi swiadomych i dzielnych, jednak zalaczniki sa za ciezkie, wiec zainteresowanych (!) prosze o maila (a co tam poswiece sie), doczytajcie do konca, zeby nie bylo nieporozumien. :]

Na pomysł wystawienia jej wpadlem poniekad po przeczytaniu wypowiedzi Strzygona pt "Cena, ktora sie placi" - ksiazka ta, przedstawia kilkanascie sposobow na ksztalcenie siebie, bez krokow drastycznych i niebezpiecznych, taka madrosc w pigulce. Drugim powodem jest to, ze poprostu lubie sie nia dzielic :] zdyz dla mnie to - 'Ksiazka - Odkrycie'.

Zjawa Realna zwrocila mi uwage na to (aaa!! o czym zupelnie zapomnialem), ze najprawdopodobniej lamie prawa autorskie. Jednak ksiazka ta nie jest juz drukowana a zdecydowanie warto ja przeczytac, wiec zaryzykuje.
Sadze tez , ze autorzy tych wypowiedzi nie mieliby mi tego za zle ( i hope so ;) ), gdyz tworzono ja z przeslaniem, ma pomagac ludzia, dzieki temu te kilkadziesiat kartek staje sie Przewodnikami czy tez azymutami, dla poszukujacych madrosci , siebie, wyuczenia odpowiednije prespektywy na takie zagadnienia jak Strach itp.Polecam.

Zeskanowalem na razie 5 rozdzialow.Jesli bedziecie zainteresowani, to powiedzmy w ciagu tygodnia od zgloszenia w stylu : 'hej panie, ja chce teszte!' dosle nastepna czesc. Wystosowalem taki sposob, bo skanowanie na dostepnym mi sprzecie, to prawdziwa przygoda i gimnastyka.Ale tak to jest jak kupuje sie sprzet 3 w 1. Strzezcie sie takich bubli! Nastepny scany beda lepszej jakosci.

ves

Post So kwi 25, 2009 8:54 am

Wystaw ją na odsiebie albo rapishare powisi przez ok 2 tygodnie to część ściągnie a później można ponowie zuploadować :)

Co do praw autorskich to najbliższa jest mi teza że to co widzimy to przejaw pewnych zmian do których wydawcy i autorzy muszą sie umieć dostosować vide utwory w sieci i inne formy płatności ;)

Powrót do BIBLIOTEKA