Sowa

Zgłębiamy ulotny język snów. Dział, w którym można opisać swój sen i porozmawiać o jego symbolice.

Moderator: Kapelusznik

Post Cz sty 08, 2009 2:16 am

Sowa

Śniła mi się sowa, jak dobrze pamiętam była biała. Pierw się patrzyła na mnie z drzewa. Po czym mnie zaatakowała. Obudziłem się, gdy znów zasnąłem zaczęły mi się śnić pająki, które ze sobą walczyły, a może to był samiec i samica. Gdzie ta druga chciała zjeść swego partnera. Nie wiem czy te sny nie łączą się z wcześnieszym snem. Snem, który śnił mi się jakiś czas temu, a była to trąba powietrzna.

Post Cz sty 08, 2009 12:05 pm

Ciekawe. Szkoda, że nie pamiętasz więcej i być może nieco więcej szczegółów. Ale z tego, co widać, walka oznacza konflikt wewnętrzny.
Tym bardziej, że chodzi o kobiecą stronę Ciebie - sowa jest żeńska, a pająk, jak sama zaznaczyłaś, atakuje samca. W obu przypadkach te żeńskie aspekty atakują Ciebie lub męski aspekt. Nietrudno więc skojarzyć to z pewną ekspansją pierwiastka żeńskiego, który stara się stłumić męski(samiczka chciała pożreć samca). Rada ode mnie: Przypatrz się sobie, swojej kobiecości i animusie(czyli facecie, który jest w Tobie) i sprawdź, co z tym, bo może być na przykład tak, że pierwiastek żeński może wywoływać brak równowagi. Zbadaj też relacje z osobami odmiennej płci. Moim zdaniem w ten sposób powinnaś łapnąć, o co kaman.

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Post Cz sty 08, 2009 1:36 pm

Coś w tym jest, .. i napisałem; ubudziłem się, a nie obudziłam się ;) tak na marginesie.

Post Cz sty 08, 2009 3:05 pm

Alfa_Centauri napisał(a):Coś w tym jest, .. i napisałem; ubudziłem się, a nie obudziłam się Wink tak na marginesie.

Więc jesteś mężczyzną? Do diabła, znowu mylę facetów z babami.

Powrót do SYMBOLIKA