Walka z energia

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Post Pn paź 20, 2008 1:07 pm

Walka z energia

Witam,

Poprosilabym o male wsparcie w interpretacji. Sen z dzisiejszej nocy. Nie jestem w 100% przekonana, czy byl tylko snem, niestety pamietam wieksze urywki.
Siedzialam w moim mieszkaniu w nocy, sama. Wiem, ze co jakis czas przychodzili znajomi ludzie i wychodzili. W pewnym momencie poczulam spory lek i wyczulam, ze cos jest w domu. Energia materializowala sie jako pol przezroczyste postaci, raczej zenskie, ale ktos kto im przewodzil to mezczyzna ok 40 lat. Smiali sie ze mnie. Na poczatku zlapal mnie kompletny paraliz, ale potem zaczelam z nimi walczyc. Kule ognia z rak i w ogole jakas dziwna opcja bo umialam zionac ogniem, jak smok normalnie :o poczulam totalna mobilizacje do walki, ale strach nie minal.
Jakby ktos mnie zobaczyl w realu, to by sie zdziwil, bo przez cala walke mialam reka podniesiona do rzutu i mimike odpowiednia do zioniecia ogniem:) O 4:33 w snie zadzwonil telefon, nie wiem skad, ale to moja adwokat dzwonila. Nagle pojawila sie w domu. Na moj tekst, ze tu jest niebezpiecznie, ze jakas energia ze mna walczy, zapytala sie, jak wyglada. Powiedzialam jej, ze to mezczyzna w srednim wieku, a ona na to, ze to on ja przyslal. Niestety wiecej nie pamietam, ale szczerze mowiac wrazenie bylo, jakby cala scena rozgrywala sie na pograniczu snu i jawy. Generalnie - bardzo meczacy sen z duzym poziomem strachu:(

Z gory dzieki za ewentualne uwagi

Post Pn paź 20, 2008 1:30 pm

Gwen, to faktycznie wygląda na to, że ta energia mężczyzny, nie jest twoja, czyli, że to jakiś zewnętrzny byt/energia.
Jakiego koloru były te obce energie? Jakiego koloru były te żeńskie formy? A ta adwokat to ktoś znajomy?

W ogóle dzisiejszej nocy różne rzeczy się działy, czekam na kolejne sny znajomych ... ;)

Post Pn paź 20, 2008 1:37 pm

Te zenskie byty byly szaro-brazowe, pol przezroczyste. Ten facet mial bluze w paski, tak jak osoba, od ktorej jak wiesz nie moge sie uwolnic. Ale nie wiem czy to ma sens, bo przez ostatnie 3 dni widzialam ta bluze bardzo czesto i moglo mi sie nalozyc. Ten facet byl starszy o jakies 5-10 lat.

Post Pn paź 20, 2008 1:43 pm

aha, bo mi się właśnie z tą osobą skojarzył. Możemy to jeszcze sprawdzić np. dzisiaj.
A nie wiem co oznacza, że starszy...

Post Pn paź 20, 2008 1:43 pm

Jakiego koloru były te obce energie? Jakiego koloru były te żeńskie formy? A ta adwokat to ktoś znajomy?

Tak, to jest osoba, ktora pomagala mi zalatwiac sprawy mojego mieszkania, ktore troche zawalilam ostatnio, i pomagala jeszcze mojej przyjaciolce. Bylam u niej w zeszlym tygodniu.

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Pn paź 20, 2008 3:16 pm

widze ze faktycznie cos sie dzisiaj dzialo... mi sie snilo jak ojczym zabija moja matke. Wbija jej noz w zebra a potem podciaga do serca O_o Dziwne bo dawno juz zerwalem kontakt z rodzina O_o
Każdy jest, kowalem własnego losu

Powrót do CIEKAWE SNY