Natura ..........................

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

ibj

Post Wt paź 14, 2008 10:32 pm

Natura ..........................

Witam!!!! Was serdecznie , jestem nowym użytkownikiem i dopiero rozpoczełam pracę z runami itd.... Ostatnio w moim życiu dzieją się różne dziwne rzeczy od wlatujących ptaków do domu itp. rzeczy .Ostatnio zobaczyłam piękne drzewo - naturalnie ukształtowane przez nature oto one no i ja......
Załączniki
drzewo........jpg
Nawet drzewo ma serce i duszę nie zapomnijmy o tym...
drzewo........jpg (92.71 KiB) Przeglądane 2463 razy

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr paź 15, 2008 12:24 am

Dziwne drzewo, ale drzewa z reguły są dziwne, jeśli o kształty chodzi. Poza tym na tym zdjęciu zabawnie komponuje się z tobą. :D
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Post Śr paź 15, 2008 2:24 pm

No faktycznie, ciekawie to wyglada. :)

ibj

Post So paź 18, 2008 9:38 am

No faktycznie komponuje się ze mną , jakbym rogi miała czy co .....

ves

Post So paź 18, 2008 10:50 am

Fajna fotka :) Swoją droga takie tam w tle przypomniały mi jak to w technikum elektromechanicznym mieliśmy o działaniu smogu elektromagnetycznego na środowisko - nic tylko bycie mutantem nam pozostaje :]

Powrót do OFF TOPIC