Koniec swiata

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post So lip 12, 2008 2:03 pm

Koniec swiata

Opisze tutaj co mi sie snilo dziosiejszej nnocy, calego snu niepamietam dokladnie, ale byl bardzo dlugi:

Zaczelo sie od tego ze mieszkalem w miescie i w pewnej chwili ktos wpadl do mojego domu i musialrm uciekac, ratowalem sie razem z kims sadze ze byl to moj przyjaciel ale za nic nie moge sobie twarzy przypomniec. Przebijalismy sie przez jakis snieg , przez lasy , az wkoncu dotarlismy do jakiejs chatki, probowalismy sie tam jakos urzadzic. Po jakims czasie wrocilismy do mojego mieszkania aby zabrac kilka rzeczy , nie jestem pewien ale ta osoba odpowiedzialna za wurzucenia mnie tam chyba powroocila i wywioazala sie bojka, w jakis sposob znowu uciekalismy ale chyba nas wiecej ludzi gonilo. Moj przyjaciel zostal zabity a ja jakims cudem , przez jakas dziure w ... materii choolibka wie co to bylo . Sprowadziulem go spoworotem, wojsko sie dowiedzialo i chialo koniecznie poznac ta tajemnice, mysmy wiedzieli ze bedzie z tego problem, i nagle akcja zaczela sie przenoscic do iraku jak sadze, bylismy tylko obserwatorami ze chlopaki z iraku z czyms sie pomylili i wypuscili bombe nukrealna w stanyy zjednoczone , stany oczywiscie im odpowiedzialy, a na koncu rosja wpadla w panikei tez swoje wypuscila. Pamietam ze bylem w jakims buknkrze chyba tych amerykancow i szarpalem jakiegos goscia i krzyczalem , aby nie wypuszczal pociskow bo szlag trafi ziemie.... nie posluchal. Na koncu pamietam jak ziemia doslownie pekala na kawalki na calym globie a bomby atomowe zmiotly wszytsko...
Każdy jest, kowalem własnego losu

Post So lip 12, 2008 2:09 pm

wow! fajny sen :)
że tak skomentuję lapidarnie: zmiany, zmiany, zmiany.
W końcu śmierć i zniszczenie to zmiana, miejsce żeby powstało coś nowego:)

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post So lip 12, 2008 2:12 pm

Jedyna smiercia poza ziemia i przyroda ofc , byla smierc mojego przyjaciela ktorego twarzy nie widzialem , tylko czulem ze jest moim przyjacielem.

Post So lip 12, 2008 2:15 pm

miałeś totalną zagładę, to chyba nawet więcej niż śmierć :]

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post So lip 12, 2008 2:16 pm

no tak :p wsumie jescze mi sie nigdy nie snil taki sen, ciekawe ciekawe, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Post So lip 12, 2008 3:51 pm

Fajnie, lubie tkaie katastroficzne klimaty. ;)
A poza tym to zgadzma sie. Zwykle snyz wiazane z zaglada ziemi wyrazaja jakeis gwaltowne zmiany w psychice i zniszczenia starego systemu.

Dżabersmok
Dżabersmok

Post N lip 13, 2008 11:30 pm

Kojarzy mi się to z ostatnią kartą tarota z Arkan Wielkich - ze Światem. Czyli byłoby to dojście do końca, zamknięcie pewnego etapu, i rozpoczęcie nowego. Ciekawe - kiedyś na pewnych warsztatach z tarotem rysowałem właśnie taką pękniętą Ziemię widzianą z kosmosu, ale nie pamiętam do której do było karty, chyba do Mocy.
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post N lip 13, 2008 11:33 pm

Dreamcatcher napisał(a):kiedyś na pewnych warsztatach z tarotem rysowałem właśnie taką pękniętą Ziemię widzianą z kosmosu, ale nie pamiętam do której do było karty, chyba do Mocy.

Moglbys napisac cos wiecej na ten temat? Jakie ma znaczenie ta karta?

Dżabersmok
Dżabersmok

Post N lip 13, 2008 11:45 pm

noezb napisał(a):Moglbys napisac cos wiecej na ten temat? Jakie ma znaczenie ta karta?

Z tarotem to ci za wiele nie pomogę, bo w przeciwieństwie do run moje doświadczenie w nim jest nikłe. Niedawno wpadł mi w łapki komplet, który mi pasuje do pracy, więc po latach po prostu znowu uczę się go od podstaw. Poza tym o którą kartę pytasz - Świat czy Moc?
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post N lip 13, 2008 11:47 pm

chodzi mi ozwiazek peknietej ziemi do karty mocy, bo zainteresowalo mnie to ;)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post N lip 13, 2008 11:59 pm

noezb napisał(a):chodzi mi ozwiazek peknietej ziemi do karty mocy, bo zainteresowalo mnie to Wink

No więc co do tego warsztatu, który prowadziła bliska mi osoba, chodziło o przelanie na papier luźnych skojarzeń wylosowanej karty. Wówczas już nie pamiętałem znaczenia karty, co było plusem, bo skojarzenia były wolne od systemu. Z tego co pamiętam, to na moim rysunku kula ziemska wyglądała jak pęknięta skorupa, z której wydostawały się błyskawice i wir powietrza. Coś jak narodziny. Dlatego skojarzyło mi się to z twoim snem - jak pisał Strzygon, zniszczenie starego systemu (skorupy) i narodziny nowego. A że takie to globalne, wiadomo - czyści wszystko. :D

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Pn lip 14, 2008 12:01 am

heh, nasunelo mi sie kilka koncepcji na ten temat , coz zobacze jak to bedzie ;)

Powrót do CIEKAWE SNY