Kosci bestii

Ważne dopełnienie szamańskiego warsztatu. Dyskusje o możliwościach ich wykorzystania oraz ich użyteczności w pracy z duchami.

Moderator: Kapelusznik

Post Cz lip 03, 2008 6:27 pm

Kosci bestii

Jakis czas temu, korzystajac z mych znajomosci, zakupilem sobie kosci (wiem, to sie rymuje - mialo). Sa to kosci wymarlych zwierzat - nosorozca wlochatego, tura i konia kopalnego.
Praca z nimi jest dosc ciekawa, otwiera bowiem mozliwosci pracy z cieniami bestii, ktore kiedys zyly na tej ziemi. Niejako czuje sie ich sile dotykajac tych kosci - sa one zupelnie inne niz wspolczesne. Po pierwsze sa o wiele bardziej masywne, ciezsze i czuje sie w nich taka bardzo pierwotna i stara moc. Teraz rozumiem, czemu ludzie pierwotni robili bron z takiego materialu. Sila tych zwierzat jest w nich wciaz. Na razie zadoptowalem je jako czesc mojego sprzetu rytualnego. Z kosci konia zrobilem paleczke do bebna, a kosci nosorozca chce zorbic stukadelko... Milo, ze przyszly do mnie, bo wraz z nimi przyszly ich duchy. I choc sa tlyko cieniami czuje ich moc. Jak sadze bedzie mi to bardzo pomocne w mojej szamanskiej pracy. ;)

Niemniej chcialem sie podzielic tym doswiadczeniem, mysle ze jest to dosc ciekawe i jesli amcie mozliwosc naycia jaksi skamienil czy kosci - zwlaszcza z Polski, to naprawde warto. Odkrywa to zupelnie nowy poziom duchowego swiata. Daje dostep do dolengo swiata i duchow dawnych zwierzat zyjacych w nim.
Ciekawa rzecz. :)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post N lip 06, 2008 10:55 pm

Fakt, ze kosci zwierząt kopalnych mają zupełnie inną moc, nie mówiąc o tym, że fizycznie też się różnią (są cięższe i masywniejsze). Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wpadnie mi w łapki kość wilka kopalnego.
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Powrót do INSTRUMENTY MUZYCZNE I NARZĘDZIA PRACY