Fotel

Duchy maszyn, elektryczności, miast. Jak z nimi pracować i czym się różnią od duchów natury

Moderator: Kapelusznik

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Pn wrz 09, 2013 12:26 pm

Fotel

Ogólnie rzecz biorąc jestem miłośnikiem kreatywnego wykorzystywania narzędzi dostępnych w mieście. Nie każdy ma możliwość tańczenia co noc w świetle płomieni buchających z olbrzymiego ogniska. Szaman miejski, taki jak ja musi być bardziej kreatywny.

Kupiłem sobie swego czasu fotel. Niby zwykły, duży fotel retro z oparciem sięgającym powyżej głowy siedzącego. Taki zbudowany na drewnianej ramie gdzie siedzisko jest na tyle nisko, że nadaje się tylko do zapadana się w nim z lekturą w ręku. Niby zwykły, tylko na nogach od środka wyryłem pewne symbole dzięki którym potrafi przebić zasłonę między realem a astralem. Niby zwykły, a stał się moim własnym ogniskiem przy którym rozmawiam z duchami. Niby zwykły, a w mojej praktyce cały kosmos potrafi kręcić się wokół niego.

Nie każdy może tańczyć wokół ogniska.
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Cz paź 17, 2013 7:07 am

Re: Fotel

Nie kaażdy. A w każdym razie nie zawsze.
ja też mam taki mebel, wokół niego też potrafi się kręcić cały świat. To Kanapa. Niby zwyczajna a jednak nie do końca.
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz lut 06, 2014 3:42 pm

Re: Fotel

Gdybym częściej zajmował sie uzdrawianiem też pewnie zdecydowałbym się na kanapę bo byłaby praktyczniejsza. Miałem kiedyś plan zlecić utkanie takiego dywanu - super sprawa mozna zabrać go ze sobą. Tak swoją drogą to fajna rzecz taki "latający" dywan. Moze wrócę do tego pomysłu. W ikei są takie cieńkie dywaniki 90x120-150cm wystarczy wychaftować trochę nad nim popracować i mozna go wszędzie zabierać ze sobą. Kojaży mi się to troche z islamskimi dywanikami do modlitwy. Musze jeszcze o tym pomyśleć hmm... przenośne sacrum :patyk:
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Powrót do SZAMANIZM I ANIMIZM MIEJSKI