podróŻe małe i duże xD

Jeśli coś Ci nie wychodzi, lub czegoś nie wiesz, a pragniesz zapytać to jest odpowiednie miejsce

Moderator: Kapelusznik

Alicja
Alicja

Post Śr sty 01, 2014 6:34 pm

podróŻe małe i duże xD

Witam to mój pierwszy post na tym forum,lecz przewijam sie przez nie od dłuższego czasu. Moim podstawowym problemem jest problem z podróżami astralnymi,ze śnieniem wogule.... kilka razy udało mi sie wyjść z siebie i miałem oob lecz ciężko mi to świadomie powtórzyć.... wtedy to był spontan.. co robić? a może jest ktoś chętny z Łodzi i okolic kto za jakas opłatą mógłby mnie tego praktycznie nauczyć,wprowadzic? co prawda zajmuje sie okultyzmem od 3 lat mniej wiecej jednakże ten aspekt wiedzy stanowi dla mnie trudność maaaaaaasakryczną. :ogien: całą teorie ogarniam-tak myśle

EDIT Djembe<Ortografia!>

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz lut 06, 2014 3:21 pm

Re: podróŻe małe i duże xD

Na razie poczytaj i praktykuj. Czasy są takie, że wszystko, łącznie z wiedzą można kupić. Są jednak takie rzeczy, za które płaci się w inny sposób niż pieniędzmi. Opisz na PW jak wygląda Twoja praktyka i jakie briery napotykasz może coś podpowiem. ;)
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Powrót do HELP