Chaos emocji (nie)uporzadkowany - potrzebne dobre rady ;)

Przeróżne doświadczenia duchowe, które was poruszyły, zaskoczyły, lub którymi chcecie się po prostu podzielić z kimś.

Moderator: Kapelusznik

Alicja
Alicja

Post Pn cze 24, 2013 10:10 pm

Chaos emocji (nie)uporzadkowany - potrzebne dobre rady ;)

Poczytalem, poszukalem na forum potrzebnych mi informacji a w zwiazku z tym, ze nie znalazlem to pisze ;)

Mam za duzo emopatii, mam na mysli 1000%. Odczytuje bardzo bardzo odczucia, wspomnienia, kilkakrotnie poprzednie wcielenia. Samoistnie, przez dotyk - jetem czuciowcem i nigdy w zyciu nie rozwijalem psychometrii. Z ludzmi poruszam sie slowami jak musze. Nie zartuje.

Nie potrafie powoli rozrozniac swiata rzeczywistego. Mam byc moze glowe napchana zbyt duza iloscia rzemyslen, teorii naukowych/nienaukowych, polaczonych obrazow/wizji/wyobrazen. Wszystko zaczyna byc wszystkim i przeplatac sie z innym. Patrzac na ludzi widze przez nich, wydaja mi sie czesto nierealni, tka jak widzielibyscie projekcje astralna w lustrze w tej rzeczyswisctosci. Najgorsze tez ze z czuciem samego siebie mam podobnie. Dlonie, nogi, korpus "pamietam" ze "gdzies tam sa" ale ich swiadomosc dociera do mnie jak przez mgle.

Zaby bylo jasne jestem w okolicach trzydziestki, po studiach pseudo-medycznych, mam bardzo duzo zdrowego rozsadku, uprawiam duzo sportu i nie czytam nadmiernie duzo ksiazek (1-2 w tygodniu pogladowo).

Konczac: mam potezny kryzys egzystencji/wiary w zwiazku z powyzszymi. Odnawialem ostatnio cala swoja wiedze o ezoteryce, naukach scislych, religiach i ewolucji na kazdym mozliwym etapie. Nic mi do konca nie pasuje, nic do mnie nie dociera a myslenie o smierci doprowadza mnie do szalenstwa/obledu. Bo jak mysle, ze to koniec to dociera do mnie potencjalny bezsens a jak wieczna droga to tez bledne kolo. No i tu pojawia sie panika umyslu. Tak, ni ejestem chyba nigdzie podlaczony bo zadna milosc do mnie z gory ni eplynie a jedyne co we mnie chce wlezc to strach.

Finalnie: Jesli mamy mozliwosc kontrolowania podrozy astralnych i wzbijania sie poza cialo to dlaczego jesli nasze cialo choruje to duch jest od niego zalezny skoro jest moca nadzendna?

Powaznie i szczerze prosze o doradctwo i przewodnictwo duchowo-nauczycielskie :)
"...Królestwo Boże jest w Tobie i wokół Ciebie, nie w budowlach z drewna i kamienia. Rozłup belkę, a będe w niej... Unieś głaż, a znajdziesz mnie."

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Wt sie 20, 2013 7:24 pm

Re: Chaos emocji (nie)uporzadkowany - potrzebne dobre rady ;

Kiedy uczeń jest gotowy nauczyciel się znajdzie :D
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post N sie 25, 2013 10:04 pm

Gdzieś już to słyszałem ;)
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Pn sie 26, 2013 7:06 am

Pewnie na Shamanice :)
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Powrót do INNE