Urok rzucony na samochod?Pomocy

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post N sie 21, 2011 6:09 pm

Urok rzucony na samochod?Pomocy

Na poczatku dodaje, ze jestem nowa i co prawda nie jestem w temacie, dlatego tez postanowilam zalogowac się na forum i zalozyc temat, i prosic Was drodzy forumowicze o pomoc. Prosze rowniez o wyrozumialosc. Ogólnie sprawa wygląda tak: mój chłopak jakiś rok temu kupił samochod, dosc stare auto ale ma wielu milosnikow, uwazaja ze ma dusze i ze to jest klasyk. Kupił go od chlopaka, ktory ogolnie nie chcial go sprzedawac ale niestety musial poniewaz bardzo potrzebowal pieniedzy (odżałował go?). Chłopak liczyl się z kosztami i praca,ze aby doprowadzic go do dobrego stanu bedzie musial troche wlozyc tego wszystkiego, ale to co sie dzieje przechodzi oczekiwania..Niestety:( Z autem od poczatku sa problemy(oczywiscie kazdy powie ze zawsze jakies problemy moga sie natrafic,szczegolnie jesli auto jest dosc stare). Przynosi pecha, ciagle sie cos psuje itp. Auto stalo 4mies u lakiernika bo mialo robiona cala kosztowna blacharke, kiedy moj chlopak uteskniony odebral go- spadl mu szyberdach na ulice i caly jest do malowania, na szczescie nic sie nikt z tylu nie jechal i nic nikomu sie nie stalo. nastepnego dnia zlapal gumę i znow spadl szyber.. nastepnego pekła szyba lewa od kierowcy, a pare dni wczesniej jeszcze u blacharza pekła szyba przednia..kiedys tam musial byc silnik wymieniany.. jednym slowem codziennie praktycznie sa jakies problemy.. Juz sama nie wiem, nie znam sie na tym ale czy mozliwe ze ktos rzucil urok? wyczytalam w necie ze w domach wbija sie igle nad drzwami,lub rozsypuje sól i mysle czy moge rowniez to w tym przypadku zastosowac..? a jak nie to jak z tym walczyc? bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam.. :)

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post N sie 21, 2011 6:31 pm

Re: Urok rzucony na samochod?Pomocy

Sprzedac auto i po kłopocie. A w necie nie szukac wiedzy
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post N sie 21, 2011 7:19 pm

można postawić wróżbę albo jakieś inne narzędzie do diagnozy źródła kłopotów.

Alicja
Alicja

Post So kwi 28, 2012 11:42 pm

Wiem, że to już długo po czasie ...ale hmmm nabywca "pechowego" auta powinien kupić coś co kojarzy się z autem np. breloczek do kluczy - idealnie by było jeśli byłby to przedmiot wyglądający jak miniaturka oryginału- i podarować go poprzedniemu właścicielowi. W czasie przekazywania prezentu należy pięknie podziękować za wspaniałe, w idealnym stanie technicznym auto i uścisnąć dłoń. Po takim zabiegu- najlepiej tuż po pożegnaniu się, włożyć dłoń (prawą, od witania) w woreczek z solą kuchenną np. trzymaną w kieszeni spodni i powiedzieć (nawet szeptem) - "co było - jest zapomniane, co wzięte- jest oddane " ..i po kłopocie. Pozdrawiam
P.s. rytuał ten można stosować do różnych "pechowych" przedmiotów które ktoś nam dał/ sprzedał niekoniecznie z czystym sumieniem :)

Alicja
Alicja

Post Pn kwi 30, 2012 7:05 am

amoze poprostu skoro piszesz ze jest to auto wiekowe tzwn klasyk to poprostu wychodzą wszystkie mankamenty
bo tak bywa w starych autach ze jak psuje sie jedna recz to leci to ciagiem pamietaj auto to skarbonka bez dna i podejrzewam ze ta cała klatwa to pic na wode fotomontaz bo gdybym np ja rzuczał to zginołby w tym aucie w wypadku a nie psułoby sie.
Stop fałszywym

Powrót do OFF TOPIC