Forum SHAMANIKA szamanizm-ezoteryka-śnienie • Zobacz wątek - Proroczy sen

Proroczy sen

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Post So lis 20, 2010 4:27 pm

Re: Proroczy sen

Gonić - (1.1) biec, poruszać się szybko za czymś lub kimś, aby go złapać.
A jak się dobrze skoncentrować to da się pobiegać we śnie. :) Zwykle to jest rzeczywiście pokraczna próba i desperackie wymachiwanie kończynami. :czarodziej:

Post So lis 20, 2010 7:21 pm

Wiem co"gonić"jest to :D Ja mówię o śnie swoim w którym czuję że jestem goniony.Stoję w pewnym miejscu,taka jakby ścieżka między drzewamy ...a w oddali-małpi biali gonią za czymś :D Małpi biali gonią ,gonią-nie wracają ranki i wieczory do nor na drzewie.Za czym oni tak gonią?(nie bacząc na swych dziatek pacierze?) :czarodziej: No za mną przecież no,jaaaaa alee.Na horyzoncie małpi biali a Minister Bytu w oddali,widząc ich-w miejscu stoi.Czeka,nieprzedsięweźmia żadnych kroków,nie ucieka,bo wie że małupy biali gonią właśnie za nim :D Gdy ktoś za czymś goni to nie znaczy że to za czym goni jest uciekające.

Post So lis 20, 2010 8:38 pm

Oczywiście, można też gonić autobus, który jakby nie patrzeć nie dokonuje aktu ucieczki z pełną tego czynu świadomością, tylko robi to, co nakazuje mu predestynacja i co uważa za słuszne. Idąc zaś tymże tropem wysnuwam konkluzję, iż pomimo tego że chciałbyś nawiązać kontakt z małpim gajem to nieświadomie bronisz się przed tym, na ten przykład stojąc biernie w miejscu. :rotfl:

Post So lis 20, 2010 9:27 pm

Nje :D Ja się nie bronię przed czymś co widzę że się zbliża,gdybym uciekał to była by obrona,to raczej małpi biali się gorączkują by mnie wreszcie "dopaść" i żeby zdążyć przed kimś/czymś.Ja tam nie wnikam,nie chcę ich oceniać :D jak już przyjdą to siadają na gałęziach i gapią się z góry na mnie.Teraz sobie przypomniałem że białe małpy i biały..."ninja"z innego snu,są zupełnie tak samo biali :D "Ninja"z kolei,wyjawił się był Panie w takim innym zajebistym śnie,w którym to spadałem sobie we wszystkie możliwe strony jednocześnie,tak jakby"na dół"było wszędzie :) Czyżby ninja i małpy to było jedno?Ninja w sumie bronił mnie przed jakimś czarnoskórym szamanem,a czarni to Afryka,a Afryka to małpi..tylko czemu albinosi?I co znaczy ninja w kulturze wschodu?Skrytobójca/strażnik...idę po Mlekołaki sobie zjem i pomyślę :D

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Śr lip 06, 2011 3:57 pm

No mi sie ostatnio zdarzyły 2 prorocze sny w ciagu dwóch tygodni które spełniły sie niewiele po przebudzeniu. Jeden był nieistotny drugi zaś bardziej.
Ten pierwszy to śniło mi sie ze byłem w mojej pustelni na wiosce, i ze szedłem z kumplem (który u mnie nocował tej nocy) drogą w stronę innej wsi i całe niebo przed nami było czarne jak smoła, zaś za nami było słonko i a ni jednej chmurki. Z rana wstajemy i idziemy tą drogą a niebo wygląda identyczne.
Drugi dotyczy pewnej rozmowy z moją dziewczyną. Śniło mi sie że zadzwoniła do mnie i powiedziała ze w tamtej rozmowie nie była do końca szczera i powiedziała mi prawde. Gdy sie obudziłem zadzwoniłem do niej i spytałem czy w tamtej rozmowie powiedziała mi prawde, a ona powiedziała ze nie i powtórzyła dokładnie to samo co mówiła we śnie.
Stare Bóstwa podobno śpią...

Post Wt sty 03, 2012 11:24 pm

Minister Bytu napisał(a):Już gdzieś o tym pisałem ale wszyscy olali to się powtórzę :D Oczywiście będzie nieco awangardowo :D bo nie chodzi o to że ja miałem sen proroczy.Nie,to mój ojciec miał sen o tym o czym w nocy gdy spał,medytowałem sobie.Fajne zjawisko.

Może się czepiam, ale co to ma wspólnego z proroczymi snami tudzież zabijaniem we śnie? :>
To normalne. Widocznie na jawie również dobrze się dogadujecie. Można też np. śnić razem z kimś o tym samym albo odwiedzać kogoś w snach, stając się postacią z jego snu. Co w tym takiego nadzwyczajnego? ;P
Poprzednia strona

Powrót do CIEKAWE SNY