Kadzidełka HEMu

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr paź 26, 2011 4:17 pm

Kadzidełka HEMu

Moglibyście powiedzieć, które zapachy warto posiadać a których unikać? Ja wiem, że każdy ma inne gusta ale są przecież zapachy, które prawie każdy lubi a inne nie bardzo.

Dla mnie najpiękniejszymi zapachami jakie w tej chwili mam to sandał-bursztyn, róża-piżmo oraz precious fragnance. Piękny jest również ylang-ylang ale musiałem się go pozbyć, bo jak otworzyłem szafkę gdzie one były, to uderzał we mnie ten zapach.

Najgorszy zapach to czekolada - przy spalaniu nie było jej czuć, nie za bardzo podchodzi mi również 4 seasons - zapach drzewny. Nie lubię zapachów owocowych oraz słodkich.

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Śr paź 26, 2011 8:12 pm

Re: Kadzidełka HEMu

Miałam(i chyba nadal mam, ale zrobiłam karygodny błąd w sprawie przechowywania kadzideł, ale o tym za chwile*) Precious Lavender-w stanie surowym zapach miły, ale przy spalaniu imo nic specjalnego. Za to opium mi się podobało, ale nie wiem jak pachną 'świeże' bo takich jeszcze nie mam. Różane mi ogólnie nie podchodzą, mam jakąś niechęć do zapachu róży w ogóle.
* przy przechowywaniu kilku zapachów w jednej tubie zrobił mi sie totalny mix zapachów, jeśli nie zapalę/nie rozpoznam po kolorze to nie mam pojęcia co to jest. A i przy paleniu czasem można się pomylić ;/

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Śr paź 26, 2011 10:51 pm

Gdzie to można zdobyć ;DD?
"A może... świat to wieczny mord?
Marzenia swe maluje krwią? "

Post Cz paź 27, 2011 12:04 am

http://www.goloka.com.pl/ pierwszy link jaki wyskoczył po wpisaniu "kadzidełka HEM" w Google...pewnie i się więcej znajdzie ;)

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Cz paź 27, 2011 6:38 am

Ja kupuję głównie na rynku, jedna babka ma dość spory wybór zarówno zapachów jak i producentów. Chociaż kadzidełka zdarzają się też w kioskach i sklepach ze 'wszystkim dla domu'.

Post Cz paź 27, 2011 8:18 am

ewentualnie "wszystko po x zł" :)

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Śr lis 02, 2011 9:16 am

Ja juz sama kadzidła robie
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post So lis 05, 2011 2:45 pm

a ja kupuję ziołowe od tybetańczyków :)

Powrót do OFF TOPIC