Quiz dla kotow

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Wt sty 22, 2008 4:32 pm

Quiz dla kotow

Dostalem ostatnio takie cos od znajomego. Stwierdzilem, ze podziele sie tym i z Wami. ;)

Uwaga! Jeśli jesteś człowiekiem to nie czytaj tego quizu! On jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla kotów!

1. Twój człowiek wchodzi do kuchni. Co to oznacza?
a) jest głodny
b) zgubił się
c) ty jesteś głodny
d) pora rozpocząć żebraninę

2. Twój człowiek stawia na podłodze miseczkę z jedzeniem. Czy to?
a) obiad
b) coś, czego on nie chce zjeść
c) coś co ma cię trzymać do momentu podania obiadu

3. Schody są po to żeby:
a) za ich pomocą dostać się do sypialni człowieka o 4 nad ranem
b) położyć się na ich szczycie i czekać
c) schodzić po nich odrobinę wolniej przed czlowiekiem
d) wszystkie powyżej

4. Człowiek zdejmuje cię z telewizora. To oznacza:
a) masz kłopoty, lepiej nie rób tego nigdy wiecej
b) nic - ludzie robią tak od czasu do czasu
c) człowiek chce się bawić, wejdź jeszcze raz
d) pora na powrót do gryzienia kabli

5. Człowiek krzyczy na ciebie:
a) słuchasz uważnie, nawet jeżeli nie rozumiesz
b) miauczysz ze zrozumieniem i wracasz do tego co robiłeś
c) ignorujesz go zupełnie, jesteś kotem a on... niczym
d) zajmujesz się następną denerwującą go czynnością, żeby poprawić jego umiejętności werbalne

6. Kable telefoniczne, elektryczne oraz zasłony są:
a) ważne dla czlowieka więc ich nie ruszasz
b) zabawkami i zasługują na twoją całkowitą uwagę (bez względu na rezultat zabawy)
c) denerwujące w związku z tym powinny być usunięte

7. Ptaki, gryzonie i duże robaki powinny być:
a) ignorowane (zwłaszcza jeżeli człowiek chce je usunąć)
b) włączane do zabawy dopóki nie przestaną wykazywać objawów życia
c) chowane pod poduszką człowieka na później
d) prezentowane człowiekowi jako trofeum
e) konsumowane ze względu na ich wartości odżywcze

8. Kąpanie przez człowieka powinno być traktowane jako:
a) bezzasadne
b) bezzasadne
c) bezzasadne
d) akt wojny
e) wszystko powyższe

9. Wartość człowieka ogranicza się do:
a) dostarczania jedzenia
b) dostarczania wody
c) przebywania w cieniu do momentu pojawienia się potrzeby
d) dostarczania rozrywek w postaci płci przeciwnej
e) w przypadku prawidłowego treningu wszystko powyższe

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post Pt lut 01, 2008 5:41 pm

Korzystajac z odwiedzin, chcialam podziekowac za powyzszy quiz. Tarzalam sie ze smiechu czytajac niektore z odpowiedzi... to dokladnie tak wyglada, nic dodac nic ujac :D

Boskie rozeznanie, dzieki raz jeszcze, miau ;)
Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before /Edgar Allan Poe/

Post Wt lut 05, 2008 3:07 am

Wiedzialem, ze ci sie spodoba.
Reszta widac nie docenila. Coz, moze nie sa wtajemnciznei w kocie misteria? ;)

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr lut 06, 2008 12:38 am

Zawsze wiedziałem, że koty to ucieleśnienie hedonizmu. Ktoś kiedyś stworzył koty, żeby wytłumaczyć w jaki sposób działa ego :tongue:
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post Cz lut 07, 2008 10:28 pm

Dreamcatcher napisał(a):Zawsze wiedziałem, że koty to ucieleśnienie hedonizmu. Ktoś kiedyś stworzył koty, żeby wytłumaczyć w jaki sposób działa ego :tongue:

I wlasnie za to najbardziej je kochamy :D
Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before /Edgar Allan Poe/

Post Cz lut 07, 2008 10:32 pm

Wedlug teorii chaosu nie da sie byc tylko rpzejawiac - otoz kot jest jedyna istota ktore zdecydowanie i uparcie JEST wewnatrz tego chaosu. Kot zaistnial tylko po to by BYC. ;)

Post Cz lut 28, 2008 11:56 pm

Koty górą! :) Ja swojego kota uwielbiam, bo jest bezczelny, wredny, złośliwy, ale wcale mi to w nim nie przeszkadza. Wybaczam mu wszystko to, czego nie wybaczyłabym żadnemu człowiekowi.

Post Wt mar 04, 2008 8:11 pm

Ooo...widzę, że są na tym forum miłośnicy kotów, już Was kocham za to.

a to jest mój kot. kochany i uwielbiany, chociaz nieraz rozrabia, ale jemu akurat wszytko się wybacza.

Obrazek

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Wt mar 04, 2008 8:22 pm

Ciekawe, właśnie przed chwilą wszedł do mojego mieszkania kot. Ale ja nie mam kota :?
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Post Wt mar 04, 2008 8:27 pm

Ja mam sześć kotów, ale ostatnio naliczyłam więcej . To czas kociej miłości i pełno kotów wszędzie.

Post Wt mar 04, 2008 8:33 pm

Kot wszedl? To niechybnie znak! Praise the KOT! I DAJ MU JESC. :>

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Wt mar 04, 2008 8:41 pm

Simisti napisał(a):Ja mam sześć kotów, ale ostatnio naliczyłam więcej .

Zdecydowanie o 6 kotów za dużo jak dla jednego kruka. O, gdyby tam było sześć kruków, to byłoby nice :faja:

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post Śr mar 05, 2008 5:44 pm

Dreamcatcher napisał(a):Zdecydowanie o 6 kotów za dużo jak dla jednego kruka. O, gdyby tam było sześć kruków, to byłoby nice :faja:

A to jedne z drugimi sie wykluczaja? Dziwne... bo ja i koty i kruki uwielbiam... choc moze koty "uwielbiaja" kruki w mniej przyjemny dla tych drugich sposob :P

Post Śr mar 05, 2008 7:00 pm

Dreamcatcher napisał(a):
Simisti napisał(a):Ja mam sześć kotów, ale ostatnio naliczyłam więcej .

Zdecydowanie o 6 kotów za dużo jak dla jednego kruka. O, gdyby tam było sześć kruków, to byłoby nice :faja:

Mam rozumieć, że kotów nie lubisz? a przecież jako szaman wiesz, ze koty, a raczej ich mruczenie i sierść działa leczniczo. Jonizują powietrze a 1 kot = 1 elektryczny jonizator.

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr mar 05, 2008 9:02 pm

Simisti napisał(a):Mam rozumieć, że kotów nie lubisz?

Odpowiem tak - jako kruk toleruję koty, o ile nie włażą na drzewo. :tongue:
A tak na poważnie, to nic nie mam do kotów, nawet je lubię, jeśli tylko nie budzą mnie o 5 nad ranem, aby użyć mnie jako otwieracza do lodówki, gdzie przechowywana jest święta karma dla kotów.

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post Cz mar 06, 2008 4:00 pm

Dreamcatcher napisał(a):nic nie mam do kotów, nawet je lubię, jeśli tylko nie budzą mnie o 5 nad ranem, aby użyć mnie jako otwieracza do lodówki, gdzie przechowywana jest święta karma dla kotów.

piekne :lol2:

Post Cz mar 06, 2008 4:32 pm

Dream, bo ty nie rozumiesz ze posluga podawania kotu swietej karmy to zaszczyt. I zamaist go docenic, to go odrzucasz. Boleje nad toba - ja i kot moj. :P

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Cz mar 06, 2008 7:42 pm

Strzygon napisał(a):Dream, bo ty nie rozumiesz ze posluga podawania kotu swietej karmy to zaszczyt.

Zaiste zaszczyt. Ale niestety jeszcze nie dorosłem do tego, by to docenić. Jeszcze wiele otwartych puszek przede mną;P

Marcowy Zając
Marcowy Zając

Post N mar 09, 2008 12:28 am

Dreamcatcher napisał(a):Zaiste zaszczyt. Ale niestety jeszcze nie dorosłem do tego, by to docenić. Jeszcze wiele otwartych puszek przede mną;P

Dobrze że jesteś tego świadom Dream... może dzięki temu zostanie Ci to wybaczone :P

A ja dorzucę jeszcze filmik który kiedyś od Strzygona podwędziłam:
http://www.youtube.com/watch?v=FMXCuW9LDps

I jeszcze znalazłam drugi "odcinek":
http://www.youtube.com/watch?v=M5wUYhShe3w

:D

Obrazek Obrazek Obrazek

Dżabersmok
Dżabersmok

Post N mar 09, 2008 7:42 am

No właśnie, cała kotowatość - napełnić brzuszek. :D

Post Pt sie 29, 2008 12:17 pm

a gdzie?:

Stoisz pod drzwiami i miauczysz po to aby:
a) człowiek je otworzył, a ty wejdziesz
b) człowiek je otworzył, a ty będziesz siedział w progu i się gapił
c) człowiek je otworzył, a ty się nie ruszysz i poczekasz aż je zamknie, żeby znowu miauczeć pod nimi
d) człowiek je otworzył, a ty wejdziesz i będziesz miauczał z drugiej strony drzwi

Post N lip 10, 2011 6:19 pm

Re: Quiz dla kotow

"Ludzie maja psy a koty mają ludzi" i to przysłowie najbardziej obrazuje stosunek moich kotów do mnie :) i do psów też..

Powrót do OFF TOPIC