Feniks i Niebiańska Istota

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Post So lip 02, 2011 7:47 pm

Feniks i Niebiańska Istota

Dziękuję serdecznie Moi mili za podpowiedź!
Ostatnio edytowano So sie 13, 2011 3:53 pm przez Bahija Malak, łącznie edytowano 1 raz

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post So lip 09, 2011 11:46 am

Re: Feniks i Niebiańska Istota

takie sny są oznaką bardziej niż dobrych praktyk magiczno-szamańskich.
życzę powodzenia

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post N lip 10, 2011 12:05 am

Re: Feniks i Niebiańska Istota

sosnowiczanin napisał(a):takie sny są oznaką bardziej niż dobrych praktyk magiczno-szamańskich.

Niekoniecznie są... Owszem, mogą być, ale mogą to być też zwyczajne sny, wywołane czytaniem opisów snów szamanów, marzeniem o takim śnie itd, mogą być po prostu spełnieniem przez podświadomość marzeń świadomości. Mogą, ale nie muszą. W praktykach magicznych najważniejszy według mnie, zaraz po intuicji, jest krytycyzm. Gdy miałem jeszcze mało doświadczenia (teraz mam ciut więcej, ale nadal niedużo), starałem się wszystkie doświadczenia które wydawały mi się nienaturalne, magiczne, szamańskie jakoś racjonalnie wytłumaczyć. Byłem, a przynajmniej starałem się być, do bólu krytyczny, dopiero gdy czegoś już zupełnie nie dawało się wytłumaczyć zbiegiem okoliczności przyjmowałem że faktycznie doświadczyłem czegoś niezwykłego.

Ad rem, trudno ocenić czym Twój sen był. Ale bardzo dobrym znakiem jest imię jakie zostało Ci nadane... (jednak w wielu kulturach szamańskich uważa się że imienia takiego szaman nie powinien nikomu wyjawić... co niestety już zrobiłaś)

Powrót do CIEKAWE SNY