Z czym to się je?

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post N cze 19, 2011 11:19 pm

Z czym to się je?

Witam,

Wiem, że może to zabrzmieć naiwnie, ale zainteresowałem sie szamanizmem- niejako poprzez kulturę materialna ludów, które takowy uprawiały. Teraz jednak, moja uwaga przeszła na sam ruch, i to bynajmniej nie tylko w wymiarze historycznym.

Pytanie (może przydać się innym osobom o podobnych problemach)- od czego zacząć? Jak można zacząć się rozwijać w tym kierunku? Jakaś książka? Ktoś inny, doświadczony, w sensie mentor? Co po kolei robić? Co powinna zrobić osoba totalnie zielona w tej sprawie, która chciałaby zostac praktykujacym szamanem?

Mam nadzieje ze nie zostanę zlinczowany przez tłum i że, w tym wypadku, nadzieja nie okaże się matką głupich. Ale cóż, każdy jakoś zaczyna.

Pozdrawiam,

Chłopiec

Edit: Jestem w trakcie lektury książki Martin Ashe "Szaman naszych czasów", zastanawiam sie tylko, czy to wlasciwa lektura i gdzie szukać więcej wiedzy, wytłumaczeń itd.

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Pn cze 20, 2011 12:56 am

Re: Z czym to się je?

Zacząłbym najpierw od szczegółowego przejrzenia forum....
TEMAT ZAMYKAM
Każdy jest, kowalem własnego losu

Powrót do OFF TOPIC