I-Doser oraz BrainWave Generator

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Cz sie 12, 2010 1:06 pm

I-Doser oraz BrainWave Generator

I-Doser jest programem służącym do synchronizacji półkulowej.
Pozwala symulować nastrój, poprawiać samopoczucie oraz symulować odczucia narkotyczne.
Od podobnego programu - BrainWave Generator różni się tym, że I-Doser posiada możliwość symulowania odczuć narkotycznych.

* Peyote
* Cocaine
* LSD
* Absynth
* Speed/Meth
* Marijauna
* Alcohol
* Extasy
* Gates of Hades
* Heroin

Został opracowany przez "I-Doser Labs" (Laboratorium I-Doser) i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.
Był testowany na dużej grupie osób, które potwierdziły jego działanie.
Każdy nowy "dose" / "drag" (tak nazywane sią pliki obsługiwane przez program) zanim zostanie oficjalnie opublikowany i dopuszczony do powszechnego użytku musi przejść pozytywnie test
na sporej grupie ludzi o dużej rozpiętości wiekowej.
Oto przykłady zastosowań tego programu:

- Rzucenie palenia, picia, pozbycie się otyłości, itp. (o odchudzaniu się jest w pracy pt "Hemi-sync: F-15")
- Relaks po pracy
-indukowanie snu, szybkie budzenie się, usuwanie bólów głowy
- Medytacja, autohipnoza
- Bardzo szybkie uczenie się
- Eksterioryzacja (ang. OOBE - Out of Body Experience)
- Świadome sny (and. LD - Lucid Dreams)

:zemdlal: :patyk:

Post Cz sie 12, 2010 7:39 pm

Re: I-Doser oraz BrainWave Generator

Próbowałem obu dość intensywnie parę lat temu - nie działa na mnie. Nie znam osobiście nikogo komu by przynosiły jakiekolwiek efekty. No ale może komuś zadziała? Może to w dużej mierze autosugestia?

Alicja
Alicja

Post Wt maja 17, 2011 4:32 pm

Re: I-Doser oraz BrainWave Generator

Jeśli chodzi o I-Doser to co do efektów to zależą one w dużej mierze od słuchawek (myślę, że nie muszę wspominać o tym, że słuchanie tego na głośnikach nie przynosi efektu). Obecnie w sprzedaży są specjalne słuchawki do osiągnięcia jak najlepszych efektów. Sam próbowałem, część działała, część nie.

Powrót do OFF TOPIC