Potrzebuję pomocy

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Pt lis 19, 2010 2:04 pm

Potrzebuję pomocy

Witam wszystkich! Potrzebuję pomocy, nie ma mi kto pomóc, a mam wielki problem. Ktoś mi źle życzy, przesyła mi złość, nienawiść, nie wiem kto to jest, ale pytałam się wróżki i powiedziała, że to ktoś kto ma moje zdjęcie, nie wiem co robić, bo ta osoba chyba podłączyła się pod moje ciała energetyczne, miewam dziwne stany lękowe, ale wiem,że to nie moje, myślałam,że jestem opętana, ale ja się jeszcze potrafię modlić do Boga, wzbudzam w sobie miłość, by oprzeć się tym stanom lękowym. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc, to niech odezwie się na moją pocztę agnieszkaa649@gmail.com

Post So lis 20, 2010 3:00 am

Re: Potrzebuję pomocy

Po pierwsze to olej wróżkę. One czasami nie biorą swoich proszków i będą przekonywać Cię że sąsiadka kradnie mleko Twojej krowie.

A turbo-mrocznym Magom trzeba wysyłać dobre życzenia, bo tacy albo będą dobrymi i miłymi magami albo nie będą nimi długo. :D

Post So lis 20, 2010 10:37 am

Ja znam niezawodny sposób na klątwy ale trzeba mieć 120% pewność że ktoś je rzuca i kim jest ten ktoś,to ważne ponieważ metoda polega na udaniu się z kolegami do takiej osoby i wywołaniu u niej wielu dyskomfortowych sytuacji(ot,taki mały seansik spirytystyczny).Następnie robisz ryt polegający na poinformowaniu agresora że jeśli poczujesz chociaż najmniejszy spadek energii to wrócisz ze zdwojoną siłą łamiąc rączki i nóżki ;) (nie swoje,nie).Od tego momentu jest to w interesie pijawy żebyś czuła się dobrze. :przytul:

Post So lis 20, 2010 11:31 am

ja znam lepszy :) sprawdzasz kto cię nie lubi i rzuca klątwy - możesz zapytać magicznej monety po kolei o swoich wrogów - a potem przypadkiem spotykasz się z nimi wieczorkiem z różdż... łomem za pazuchą, magicznie podpalasz samochody, telekinezą przerzucasz kamieniami przez szyby w ich oknach...

Powrót do OFF TOPIC