lustro

Sny, które was zainspirowały, których nie rozumiecie, które zmieniły wasze życie.

Moderator: Kapelusznik

Post Wt paź 05, 2010 6:34 pm

lustro

Co to moze oznaczac, gdy badac we snie patrzymy w lustro a po drugiej stronie widzimy kogos innego, kogos zyjacego realnie, kogos kto wypelnia caly sen soba, mimo, ze tej osoby wlasciwie nie znamy. I ja juz sama nie wiem, czy w tym snie jestem nia czy ona jest mna...

Czasami mysle, ze nie potrafie zlapac odpowiedniego dystansu, by zinterpretowac wlasciwie.

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Wt paź 05, 2010 11:27 pm

Re: lustro

w lustrze widzimy swoje odbicie, jakby siebie po drugiej stronie. lustro jest bramą do innego swiata. ta druga strona jest często przeciwieństwem lub ma coś na odwrót np zamienione stronami prawo-lewo.

Post Śr paź 06, 2010 4:05 am

O 'lustrzanej bramie' do innego swiata juz kiedys sie dowiedzialam. W moich snach lustro dosyc czesto sie przewija. Kiedys w obe doslownie zawislam przed lustrem i podczas swiadomych snow, tez czesto gralo role. Lustra wrecz mnie wciagaja...(i lubie "w razie czego" miec przy sobie lusterko ;) )

Ale co do snu ktory opisalam, z nim bylo inaczej.... Odbicie ukazalo osobe, ktora byla przeciwstawna, bo nie byla mna- to zrozumiale, ale jednoczesnie czulam, ze bylysmy jakby soba nawzajem, bo dzielilo nas lustro. Jakby nie patrzec byla moim odbiciem(a ja jej?), widzialam ja w lustrze jak siebie. I chcialabym zrozumiec co to moze oznaczac w kontekscie tej osoby. Ten sen bardzo gleboko na mnie oddzialal.

Jak dac sie przeniknac przez lustrzane przejscie do tego 'innego swiata' ? Co moglo by sie wtedy stac? :>

Muchomorowa Czarownica
Muchomorowa Czarownica

Post Śr paź 06, 2010 11:25 am

Mistree napisał(a):I chcialabym zrozumiec co to moze oznaczac w kontekscie tej osoby.

Spróbuj odnieść ten sen do przemian które zaszły w Tobie, których nie jesteś w pełni świadoma.
http://snienie.net

Post Śr paź 06, 2010 4:28 pm

Dzisiaj za to mialam taki przeblysk we snie, ze mi ktos na tym forum dokladnie odpowiedzial, co ten sen oznaczal :) . Czasami mysle, ze zbyt slabo wierze swoim przeczuciom stad te niepewnosci.... W kazdym razie dzieki za lekkie naprowadzenia ;)

Muchomorowa Czarownica
Muchomorowa Czarownica

Post Śr paź 06, 2010 4:49 pm

Dostałaś wskazówki ;) reszta należy do Ciebie
http://snienie.net

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Cz paź 07, 2010 12:13 am

Mistree napisał(a):Dzisiaj za to mialam taki przeblysk we snie, ze mi ktos na tym forum dokladnie odpowiedzial, co ten sen oznaczal :) . Czasami mysle, ze zbyt slabo wierze swoim przeczuciom stad te niepewnosci.... W kazdym razie dzieki za lekkie naprowadzenia ;)

mnie najwiecej frajdy sprawia kiedy sama interpretuje swoje sny. staram sie unikac "gotowców" w stosunku do siebie jak i do innych. kiedy ktos mnie prosi o interpretacje to raczej staram sie pokazac mu kierunek ale nie ide tam za niego. niech sam szuka... najcenniejsze jest to do czego sie dochodzi samemu... lepiej dac wędke niz złowioną rybe...

Post Cz paź 07, 2010 1:59 pm

Ale czasmi tez jest dobrze, gdy ktos cie w czyms upewni albo pomoze rozgonic niepotrzebne leki.... Ja sobie przynajmniej tak mysle ;)

Powrót do CIEKAWE SNY