Czyj głos przemawia przez runy?

Medytacje z runami. Wasze pomysły, ciekawe techniki, doświadczenia. Praktyczne wskazówki.

Moderator: Kapelusznik

Post Pn sie 09, 2010 11:10 pm

Czyj głos przemawia przez runy?

Zacząłem robić swój własny zestaw runiczny. Z początku miałem wiele pytań, teraz jednak, czytając Wasze posty, zrozumiałem, że do wielu z nich dojdę sam podczas pracy z nimi (podczas pracy, której schemat także sam poznam podczas poznawania run). Czuję jednak, że powinienem zadać jedno pytanie. Mianowicie:
Podczas pracy z runami, z kim tak naprawdę rozmawiam? Czy jest to atrybut, coś jak tablica ouija w seansach spirytystycznych, dzięki któremu będę w stanie porozmawiać z duchami? A może konkretnie z własnymi przodkami? Czy jednak wpływają na nie energie z Wszechświata, tak pozytywne, jak i negatywne? A może mam runy personifikować i widzieć każdą z nich jaką osobną istotę? Może każda z nich jest manifestacją duchowych bytów? A może.. rozmawiam z własną podświadomością?

Z góry dziękuję za pomoc. Liczę na wyrozumiałość, bo w kwestii run jestem praktycznie zielony :tongue:=+;P

Tak

Post Śr sie 11, 2010 12:51 am

Re: Czyj głos przemawia przez runy?

A rozmawiając z kim osiągałbyś najlepsze rezultaty? W co chcesz wierzyć?

Uwierz w to co najlepiej Ci pasuje. To głos Boga, przodków, Ciebie...
To przecież jest ten sam głos.. Tylko nazwany inaczej. I od Twojej wiary zależy - jaki on jest.

Post Śr sie 11, 2010 1:24 am

Czyli mam samemu sobie dostosować, z kim za pomocą nich rozmawiam? Trochę dziwnie..

Tak

Post Śr sie 11, 2010 1:42 am

To nieistotne jak "to coś" nazwiesz. "Jakiś Głos"..

Możesz wierzyć, że to Twoja Pod/Nad-świadomość i możesz wierzyć że to duch konkretnej siły - wybierz taki sposób w który najwięcej skorzystasz. Dokładnie taki, który najbardziej Ci odpowiada. To właśnie ten jest właściwy dla Ciebie.

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Pt sie 13, 2010 2:22 pm

ważne tylko by pamiętać że runy to TYLKO potężne narzędzie.
Szanuj je ale nie oddawaj im boskiej czci, nie skłądaj ofiar itd

Post Pt sie 13, 2010 4:20 pm

Spokojnie, takiego zamiaru nie mam :) Runy już ukończyłem i chyba dzisiaj jeszcze pójdę je poświęcić.

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post So sie 14, 2010 12:43 am

jak możesz to wrzuć fotki w temacie "mój futhark"

Post So sie 14, 2010 1:53 am

Wrzucę, wrzucę ;) może nie są dziełem sztuki, ale chyba nie o to tutaj chodzi, nie? :tongue:=+;P

Powrót do PRAKTYKA