Osoby zajmujące się ziołolecznictwem

O ziołach i ich zastosowaniu.

Moderator: Kapelusznik

Post Wt maja 25, 2010 3:45 pm

Osoby zajmujące się ziołolecznictwem

Witam serdecznie,
Mam pytanie, czy ktoś zna jakieś osoby na terenie Polski które zajmują sie zbieraniem ziół, posiadają sprawdzone receptury które pomogają leczyć choroby?Będę wdzięczny.

Post So maja 29, 2010 9:41 pm

Re: Osoby zajmujące się ziołolecznictwem

Ci z młodego pokolenia raczej podpierają się lekturą, w internecie jest dużo w wersji elektronicznej. A ci starci z dużym doświadczeniem raczej nie korzystają z internetu.

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post So cze 05, 2010 8:55 pm

Mam pytanie, czy ktoś zna jakieś osoby na terenie Polski które zajmują sie zbieraniem ziół, posiadają sprawdzone receptury które pomogają leczyć choroby?

Znam kilka takich osób, ale napisz co konkretnie Cie interesuje.

Post Pn cze 14, 2010 10:21 am

Gerich napisał(a):
Mam pytanie, czy ktoś zna jakieś osoby na terenie Polski które zajmują sie zbieraniem ziół, posiadają sprawdzone receptury które pomogają leczyć choroby?

Znam kilka takich osób, ale napisz co konkretnie Cie interesuje.

Głównie interesują mnie osoby które ziołami mogą pomóc w takich chorobach jak: prostata, miażdżyca, choroby układu krążenia, nowotwory, cukrzyca. Bedę wdzięczny za pomoc.

Post Wt cze 15, 2010 4:08 pm

W niektórych miastach są zjazdy medycyny naturalnej, tam najprędzej można coś w temacie się dowiedzieć. Ale na nowotwory to chyba ciężko, osobiście myślę że zaczynają sie one w naszych berecikach, ale ktoś doświadczony może coś zdziała, podobno skrzyp leczy.

Powrót do ZIELARSTWO