Runy a śnienie

Medytacje z runami. Wasze pomysły, ciekawe techniki, doświadczenia. Praktyczne wskazówki.

Moderator: Kapelusznik

Post N sie 10, 2008 7:09 pm

Runy a śnienie

Jest to technika, którą wykombinowałem sam - a może inaczej, sama do mnie przyszła.
Jakoś zauważyłem, że dotychczas w tym subforum raczej nie łączono śnienia i praktyki runicznej, a szkoda.
Sądzę, że dobrym uzupełnieniem kontaktu z runami poprzez medytację, etc. jest pozwolenie wejść runom w naszą przestrzeń senną; nie trzeba chyba zbytnio rozwlekać się nad superlatywami tej metody; można tutaj zastosować dodatkowo także psychologię głębi, intuicję, interpretację snów, etc.
Nie wspominając już o samej materii świata snów, który jest ostatecznie materią astralną. Schematy energetyczne można tam ujrzeć w inny sposób, niż zazwyczaj się je widzi podczas medytacji.
Wszystko to naturalnie, by umożliwić lepsze poznanie samych run i ułatwić z nimi pracę.
Aby śnić o runach lub o ich energiach można mantrować je przed snem lub tworzyć sigile, etc, każdy może robić to według swojej sztuki.
Zaznaczam, że podane myśli są tutaj propozycją, która ma za zadanie inspirować ludzi zajmujących się runami. Metody, które tutaj podałem, są w fazie testów i raczej moje, tak więc jeśli ktokolwiek będzie miał coś ciekawego do dodania - proszę bardzo :)

Post N sie 10, 2008 9:24 pm

Ja wykorzystuje runy scisle uzytkowo w snach. Np z Kaunan mozna zrobic lustrzana tarcze, Isaz moze zmusic dany byt do amterializacji, lub zamrozic go, odwrocone Raidu sprawia, ze pociski nie trafia w cel a Laguz otwiera drzwi. Oczywiscie mozna znalezc wiecej zastosowan. Niemniej magia runiczna jest w astralu i w snach dosc prosta do wykorzystania, a przez to i uzyteczna w kazdych warunkach.

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pochwały: 1

Post Pn maja 10, 2010 9:45 am

O tak, też z tego korzystam. Ingwaz np dobrze ukazuje prawdę i zdejmuje iluzję
Gdziekolwiek bym nie dotarła, będę zawsze we właściwym miejscu i czasie przeznaczonym.

http://www.ezodar.blogspot.com/
http://www.ezodar.pl

Powrót do PRAKTYKA