Potrzebuję...nie wiem jak to nazwać

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Pt wrz 03, 2010 9:46 pm

Potrzebuję...nie wiem jak to nazwać

Chodzi mi o jakiś program? który...w którym wpisuję szerokość i długość geograficzną i otrzymuję podgląd terenu ale nie tylko na naszej planecie.Chodzi o coś co pozwoliłoby mi wpisać współrzędne np Polski i przenieść je na Księżyc,Marsa itd

Pan Gąsienica
Pan Gąsienica

Post Śr wrz 08, 2010 11:19 pm

Re: Potrzebuję...nie wiem jak to nazwać

Na to jeszcze chyba nikt nie wpadł... Musisz robić to ręcznie na dostępnych mapach.
odwaga, wytrwałość, uśmiech
Natężenie świadomości

Post N wrz 12, 2010 7:08 pm

Re: Potrzebuję...nie wiem jak to nazwać

Szkoda.Pytam o to ponieważ okazało się że na każdej planecie,dokładnie w tym samym miejscu znajduje się jakiś charakterystyczny"twór".Tak jakby każda z planet powstała z tej samej matrycy.Gdyby nanieść współrzędne geograficzne Słońca na naszą planetę i miejsca największej aktywności,to może łatwiej by było zlokalizować genius loci,czakram krakowski itp.Dodatkowo można by też sprawdzić współrzędne piramid i zobaczyć czy coś wyniknie z tego czy nie.Chce się komuś w to pobawić na papierze?Ja nie jestem umysł ścisły,z matmy zawsze byłem cienki.

Powrót do OFF TOPIC