Nowy 2012

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr sty 25, 2012 11:49 am

Nowy 2012

Witajcie po dłuższej nieobecności. Jak wam zaczął się 2012, jak dla mnie to przyniósł dużo zmian, na świecie zresztą też. W porównaniu z początkiem 2011 to znacznie lżej i bez nieprzyjemności :)
Każdy jest, kowalem własnego losu

Kot z Cheshire
Kot z Cheshire

Post Cz sty 26, 2012 12:47 am

Re: Nowy 2012

Witaj :)

U mnie także wiele zmian. Wiele nowych przemyśleń, sytuacji, wiele wniosków.... które prowadzą mam nadzieję ku lepszemu ;)
A jeśli chodzi o porównanie z 2011, cóż. Mam nadzieję, że ten rok na prawdę będzie lepszy niż poprzedni. Na to liczę.
Od starych kruków młode uczą się krakać.

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Wt mar 06, 2012 8:15 pm

Re: Nowy 2012

Rok zaczął sie dobrze, już podczas sylwestra doznałem przełomu. Maxymalny przypływ kreatywności i uczucie niczym młody bóg. Nie ukrywam że LSD miało na to znaczny wpływ. Artystycznie idzie dobrze, gram troche wiecej na basie niż wcześniej, mam już nawet zarys kilku własnych piosenek, wróciłem do pisania wierszy a pisanie książek idzie dobrze. O dziwo nawet do nauki mam troche zapału, matura w tym roku. Tylko z matmy sie obawiam, historie polaka i angola zas napisze na luzie. Hmm na początku lutego dostałem srogą lekcje od świętych grzybów i psychiczny wpierdol zarazem. Od tamtego razu postanowiłem zrobić se przerwe od psychodelików, lecz zamiast tego niestety zostało zwiększone używanie alkoholu i opiatów, ale staram sie ogarniać.
Z "magicznych spraw" to dalej poznaje runy, teoretycznie, gdyż nie czuje potrzeby używania ich w praktyce. Prowadze też dziennik gdzie zapisuje se "wiedze". Dobry pomysł to jest, zwłaszcza dla osób ze słabą pamięcią :). Do praktyki zapewne wróce jakoś na wakacjach
Jeśli chodzi o zdrowie fizyczne to czuje sie nieśmiertelny jak zawsze, a psychicznie sie wiele poprawiło ;). Teraz tylko od czasu do czasu odczuwam wszechogarniające uczucie niepokoju. Denerwująca rzecz.

To chyba tyle póki co :)
Stare Bóstwa podobno śpią...

Powrót do OFF TOPIC