kot

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr sie 13, 2008 12:05 pm

kot

W ramach powitań, postanowiłam przedstawić swojego kota. Kot nazywa się Runi i ma teraz 3 miesiące :)
Załączniki
Rooney.jpg
Runi :)
Rooney.jpg (178.54 KiB) Przeglądane 8543 razy

Post Śr sie 13, 2008 2:19 pm

Jak on ochydnie udaje niewinnego...
Bdw ciekawy zbieg okolicznosci... Moja kotka nazywa sie Runa. ;)

Post Śr sie 13, 2008 2:30 pm

haha, a koty tak nie mają zawsze z tym udawaniem? ;)
On się nazywa Runi, bo oficjalnie Rooney - no ale faktycznie ciekawy zbieg okoliczności - nie wiedziałam tego :)
A co powiesz na to:
Załączniki
portret Rooneya.jpg
Runi
portret Rooneya.jpg (98.86 KiB) Przeglądane 8529 razy

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Śr sie 13, 2008 2:32 pm

Jest rasowy?
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Post Śr sie 13, 2008 2:59 pm

nom - rosyjski niebieski

Muchomorzysko
Muchomorzysko

Post Śr sie 13, 2008 3:06 pm

Wyrażam opinię moją mojej żony i 7 miesięcznej córki: jest śliczny (właściwie Emi powiedziała ebu papapa ale napewno to miała na myśli ;) )
"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas." F.Nietzsche

Gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sam się znajdzie

Post Śr sie 13, 2008 3:31 pm

Nadal uwazam ze obrzydliwie i podstepnei udaje niewinnego. To taka tajna kocia bron psychologiczna. :>

Post Śr sie 13, 2008 3:39 pm

no właśnie na tym drugim mniej udaje;) Leżał tak, że mu głowa zwisała z moich kolan - tak do tyłu, ale ją na potrzeby zdjęcia przytrzymałam - stąd ta mina ;)
A tak poza tym to jest poza po jednej nocy spędzonej u mnie :P - sądziłam że chociaż trochę potęskni za domem rodzinnym, że będę musiała go trochę pooswajać -a tu nic z tego :P

Djembe: wiem :D

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr sie 13, 2008 9:48 pm

O, więc to jest ten jegomość, który bał się Kropki. Może pokażesz też Tę-Której-Boją-Się-Koty?:>
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Post So sie 16, 2008 1:46 pm

OK, to mam fotki Kropki, oraz Kropki z Runim.
Kibicującym powiem, że sytuacja na froncie kocio-szczurzym bez zmian - Runi chce się z Kropką bawić, kropka go atakuje, a Runi ucieka. Chyba że patrzy z bezpiecznej odległości jak na tym zdjęciu.
Załączniki
Kropka i Runi.jpg
Wyluzowany Runi i agresywna Kropka.
Kropka i Runi.jpg (47.47 KiB) Przeglądane 8486 razy
kropka.jpg
Kropka, czyli Ta Której Boi się Kot
kropka.jpg (41.31 KiB) Przeglądane 8486 razy

Post So sie 16, 2008 1:50 pm

No to jak juz idziemy na calosc to ja wkleje fotke Runy - mojego osobistego chowanca. ;)
Załączniki
DSC02687_resize.jpg
Runa, czyli Ta Ktora Zje Kropke Wraz z Rodzina.
DSC02687_resize.jpg (49.36 KiB) Przeglądane 8483 razy
Ostatnio edytowano So sie 16, 2008 1:58 pm przez Strzygon, łącznie edytowano 1 raz

Post So sie 16, 2008 1:56 pm

Strzygon, wraz z jaką rodziną, hmm? :patyk:

Post So sie 16, 2008 1:58 pm

No jesli sie zmiescisz w brzuszku Runy to ciebie tez moze zjesc. :D

Post So sie 16, 2008 2:15 pm

Runa wygląda na malutką, słodką, zielonooką kotkę, że pewnie nawet Kropka się nie zmieści, już nie mówiąc o tym, że Kropka jest dosyć waleczna.

Post So sie 16, 2008 2:46 pm

Runa ma w brzuszku wir chaosu i portale do innych swiatow. Potrafi zjesc puszke karmy dziennie (pomysl wiec ile juz zjadla krowek i swinek), choc wcale na to nie wyglada. Z pewnoscia Kropke zmiesci - a ciebie moze jesc po kawalku. ;)

Post So sie 16, 2008 2:49 pm

Interesujące przeznaczenie dla mnie znalazłeś - problem "co zrobić ze zjawą?" rozwiązany :D
Ale spoko - jak mi nie będzie potrzebne, to mogę swoje mięso zapisać Runie w spadku.

Post Pn wrz 15, 2008 1:44 am

Dzisiaj Runi stracił swoje niewinne nastawienie do świata i innych istot. Polała się krew - został dziabnięty w łapkę przez Kropkę. Przeżywa ten fakt bardzo od paru godzin.
Cóż, spodziewałam się tego, i mam nadzieję, że go to nauczy, że nie należy wsadzać łapek do klatki Kropki i zasadniczo nie drażnić szczurów :tongue:=+;P
Ostatnio edytowano Pn wrz 15, 2008 1:49 am przez zjawa realna, łącznie edytowano 2 razy

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Pn wrz 15, 2008 1:47 am

Dobrze , ze mu tej lapki nie obgryzla :D
Każdy jest, kowalem własnego losu

Post Pt paź 10, 2008 12:47 pm

Runi już nauczył się razem ze mną medytować :)

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post N paź 12, 2008 3:15 pm

Wow to abrdzo pojetny z niego kot :]
Każdy jest, kowalem własnego losu

Post N paź 12, 2008 4:36 pm

zjawa realna napisał(a):Runi już nauczył się razem ze mną medytować :)

Moim zdaniem po prostu uznał, że osiągnęłaś dostateczny poziom byś była godna zaszczytu medytowania przy jego kocim majestacie :>

Post Cz lis 13, 2008 2:11 pm

To w sumie są u Ciebie 2 koty i szczur? Super :D. A czy mogłabyś napisać, skąd się u Ciebie wzięły :)?

Post Cz lis 13, 2008 11:09 pm

Nie, nie - ja mam jednego kota i jednego szczura - Runa to kot Strzygonia :p

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr lis 19, 2008 5:44 pm

Ostrzegam - kot zjawy lubi włazić na głowę.
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Post Śr lis 19, 2008 5:51 pm

Dreamcatcher, hehe, a wierzysz w mit, że koty ciągnie do chorych miejsc w ciele :tongue:=+;P ?

Rosyjski niebieski.... mrrau :) marzenie mojego TŻ :D a jest kupiony z hodowli z metryką, czy tak bardziej "na lewo" ;)?
Następna strona

Powrót do OFF TOPIC