kot

Miejsce na rozmowy w tematach nie występujących gdzie indziej na forum, ale mimo to pasujących do niego.

Moderator: Kapelusznik

Post Śr lis 19, 2008 6:06 pm

Nakasha - ten kot wampirzy ciekawe wibracje, a nam w okół głów czasami strzelają fireballe i inne takie ;)

(tak, z hodowli)

Post Śr lis 19, 2008 6:14 pm

Ewentualnie palą się spódnice, ale to już w okolicach innych czakr :D I to raczej by kota odstraszyło :P

Dżabersmok
Dżabersmok

Post Śr lis 19, 2008 6:27 pm

Nakasha napisał(a):Dreamcatcher, hehe, a wierzysz w mit, że koty ciągnie do chorych miejsc w ciele tongue ?

Co insynuujesz, że mam nierówno pod sufitem? :> No dobra, trochę mam, ale żeby zaraz chore? ;P
...............Obrazek.................
„Wszystkie rzeczy pojawiają się w określonej kolejności czy też, inaczej mówiąc, płyną strumieniem. Zdając sobie z tego sprawę, wiemy, w jaki sposób przerwać procesy negatywne, a inicjować i wspierać pozytywne.” Tenzin Wangyal Rinpocze

Post Śr lis 19, 2008 6:32 pm

Ewentualnie swoje ciągnie do swego, czyli kot wyczuwa podobieństwa do swoich sufitowych "nierówności" :D

Post Śr lis 19, 2008 6:38 pm

Kot jest upgradowany - to mój chowaniec :>

Post Śr lis 19, 2008 6:44 pm

To się wyłamujesz ze stereotypu, że wiedźmy i im podobne mają czarne kotowate chowańce :D?

Post Śr lis 19, 2008 8:07 pm

Tak, z premedytacją - mam srebrnego chowańca :D

Post Śr lis 19, 2008 8:09 pm

Hehe, ja się wyłamuję tylko w 1/3 :D

A może wrzuciłabyś więcej fotek :)? Śliczny jest ten upgradeowany kicia... :)
Poprzednia strona

Powrót do OFF TOPIC