Post Wt cze 15, 2010 3:55 pm

Klątwa

1. clonetfa... ;) Może i związana z tematyką forum, ale nie wiedziałem do którego konkretnie działu to wcisnąć. Zresztą i tak będzie tu krótko. Mam pytanie zna ktoś sposób, albo chciałby wykonać, jakiś ceremoniał, czy cuś, co by rzucić na pewną osobę klątwę, tak by jej nic nie wychodziło z planów przez rok, czegokolwiek by spróbowała.

W tej chwili przeżywam niemal coś bardzo podobnego, i odczucia mam takie, jakby każdą próbę ktoś/coś torpedowało. Wkładam wielki wysiłek by się przeciwstawić losowi, ale łatwo nie jest... A dziś jedna taka kobietka (starsza Pani), która u mnie pracuje (choć Jej się wydaje, że to ja u Niej chyba pracuję), tak mi zalazła za skórę, tak mnie wkurzyła i nie widzę żadnego na Nią sposobu. Normalnie mobbing w biały dzień, w białych rękawiczkach. Zasłaniając się przepisami. Znajdę w końcu sposób, ale przy okazji przydało by się coś co dało by Jej nauczkę.

2. Swego czasu wysłałem też pytanko na pm do Dreama, jakby był łaskaw odpowiedzieć, nie ważna jaka byłaby odpowiedź... :)
A w zasadzie zadam pytanie na forum: Swego czasu na 'old' SB zadałem pytanie o runę dla siły, energii, przemiany...
Noezb zaproponował Fehu i Uruz do siły i Haglaz do zmian (Nie wiem czemu pomyliłem ją z ochroną). Ponieważ Uruz mi jakoś "niepodeszła" wybrałem Fehu i Haglaz - w kilka dni zrobiłem to czego nie mogłem zrobić od kilku miesięcy, z niektórymi rzeczami pewnie cackał bym się, lub unikał jeszcze dłużej, a tak w jakiś sposób tam gdzie strach mnie blokował, nie było go, więc korzystałem z każdej okazji. Może to runy, może okoliczności. A tak to wyglądało
Obrazek

Jednak teraz potrzebuję jeszcze koncentracji na celu. Jakiejś wiary i pewności, że ten cel uda się osiągnąć, nawet jeśli mi jakieś 'starsze panie' zachodzą za skórę... :/

Pomyślałem o czymś takim:
Obrazek - przy czym przede wszystkim skupiam się na celu, a więc Tiwaz. O ile ja odczytuję to jako: "aby osiągnąć cel, potrzebuję energii Fehu i mocy niszczenia (blokad) Haglaz", jednak jakby się dopatrywać - a zwracał na to uwagę Dreamcatcher w Bindrunach :), żeby przypadkiem nie doszło do połączenia szkodliwego run...oczywiście szkodliwego dla zainteresowanego...
No i takie zadałem pytanie Dream'owi, a teraz zadaję pytanie na forum. Jeśli ktoś ma siłę i ochotę wyjaśnić mi to, będę wdzięczny...
odwaga, wytrwałość, uśmiech
Natężenie świadomości