Forum SHAMANIKA szamanizm-ezoteryka-śnienie • Zobacz wątek - Talizman

Talizman

Ważne dopełnienie szamańskiego warsztatu. Dyskusje o możliwościach ich wykorzystania oraz ich użyteczności w pracy z duchami.

Moderator: Kapelusznik

Alicja
Alicja

Post Śr sie 22, 2012 2:49 pm

Talizman

Witam.
Mam takie pytanie odnośnie talizmanów i amuletów. A więc jestem zainteresowana kupnem Pierścienia Atlantów i Talizmanem Aniołów. Co do Talizmanu Aniołów to znalazłam coś takiego "Na talizmanie wypisane są imiona siedmiu aniołów władających siedmioma planetami. Łacińskie motto znaczy: "Dla cnoty nie ma drogi nie do przebycia". To jeden z najpotężniejszych talizmanów świata. Działa w dziwny sposób - przynosi noszącemu go człowiekowi szczęście, przy czym często właściciel jest zaskoczony jego działaniem. Otóż nie otrzymujemy tego, co według nas miałoby zapewnić nam szczęście, tylko to, co naprawdę nas uszczęśliwi. Anioły, znając nasze najgłębsze, często nieuświadomione pragnienia, wiedzą lepiej od nas, czego nam potrzeba..."
I jeszcze czytałam, że nie na każdego działa ten talizman . Ma ktoś z was może taki .? działa? i jeszcze co do cen to znalazłam ten amulet z tym, że jeden kosztuje np 50zł a drugi 200zł. Czym one się różnią ten droższy jest jakiś silniejszy czy to tylko cena .? Tak samo z Pierścieniem Atlantów, są od 9,99 do 3,000 zł. i też się zastanawiam czy ten droższy jest lepszy czy wszystkie mają to samo działanie .?
Proszę o odpowiedź . Z góry dziękuje ;)

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr sie 22, 2012 4:23 pm

Re: Talizman

Odpuść sobie oba, lepiej sama zrób sobie talizman, naładuj go intencją i energią i przynajmniej będziesz miała pewność , że żadnego "syfu" nie zbierzesz. Szczęście to stan umysłu, zaspokajaj swoje Potrzeby i nie ulegaj Żądzom, a powinnaś być szczęśliwa. Zacznij od piramidy Maslova ;)
Każdy jest, kowalem własnego losu

Powrót do INSTRUMENTY MUZYCZNE I NARZĘDZIA PRACY