nowa DRUMLA

Ważne dopełnienie szamańskiego warsztatu. Dyskusje o możliwościach ich wykorzystania oraz ich użyteczności w pracy z duchami.

Moderator: Kapelusznik

Post N lut 19, 2012 9:09 pm

nowa DRUMLA

Witam. Nowa drumla. Idealnie nastrojona - F1 :) Wypalony i wygrawerowany na drumli koń/mrówkojad - w zależności od wyobraźni :D Na drumli jest też wykonana prosta grawerka z informacją o tonacji - F1 :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

NAGRANIE

Mecenas Sztuki
Mecenas Sztuki

Post Śr lut 22, 2012 11:46 pm

Re: nowa DRUMLA

No no no, wygląda na solidny sprzęt :) Jak wypada w użyciu?
Każdy jest, kowalem własnego losu

Post Pt lut 24, 2012 6:02 pm

Ciągle ją testuję. Ja nie jestem obiektywny - wolałem zapytać znajomego jakie ma o tej drumli zdanie. "Puki co - rewelacja! Dalej stroi idealnie (bez najmniejszego dostrajania w między czasie!). Jest DUŻA - bardzo wygodnie się trzyma. Bardzo - BARDZO dziwna (w pozytywnym znaczeniu, nie miałem takiej drumli w ręku od ponad 20 lat!)."

według mnie jest "niezła" :) Nie wymagała żadnych przeróbek! Stroi w szerszym zakresie temperatur niż pozostałe które mam :) Jestem zadowolony :)

Żółwiciel
Żółwiciel

Post Śr gru 26, 2012 12:23 am

Hmmm.... Ostatnio naszła mnie ochota na wykucie drumli od podstaw. Od ponad roku bawie się w kowalstwo i po ostatnim poczynieniu czegoś co z przymrużeniem oka można by nazwać fibula omega zaczynam się zastanawiać z czego wystukać "języczek".

Napewno musiała by to być elastyczna, sprężysta stal węglowa. Tylko z czego by taki materiał wydobyć... Ktoś ma pomysł? :D
لا شئ واقع مطلق بل كل ممكن

Powrót do INSTRUMENTY MUZYCZNE I NARZĘDZIA PRACY